Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • puspuspusinka

    Ahojky xD

    Ahojík zlatíška ... Tak co už jste slyšely ty úseky z Avriliných songů?? Nebo Vás to až tolik nezajímá??? *14* Jestli je chcete slyšet dám vám odkaz ... protože ty songy jsou no ani nedýchám jak úžasný ... Ale jestli vás to tolik nebere jako mě a počkáte si až budou celý tak mě to nevadí ... jen se ptám ...

    P.S. Omlouvám se jestli teď budu hodně žvanit o Avril a jejím new CD ale když já opravdu Avril miluju stejně jako Ashleynku šíleně mooc ... a já vím že vy dvě nee tak moc, ale když já si nemůžu pomoct ... pro mě znamená Avrilka stejně jako Ashleynka všechno na světě a pro Vás je to Nessie a Ashleynka ... tak pro mě je to Avrilka a Ashleynka a až pak Nessynka ... prostě to tak mám ... a jestli Vám to nějak vadí tak řekněte ... ale já už se nezměním ... !!! *14* *4* *3*
    Jinak jak se máte??? *14* *14*
  • kajuska4

    Re: Yeahh

    no to je báječný jsem ráda *14*
  • Yeahh

    Kajuško zlatíčko, my sme včera dostaly Ashleynku z 19. místa na 18. ... yeahh ... báječnééé ... *14* *14* *14* *14* *14*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: To mi příde...

    Uvidím *14*
  • puspuspusinka

    Re: Re: To mi příde...

    Oni si t pustila Bonda :-// tak sem si šla pustit koncert Avrilky ten neej Yeah taky si je stahni sou bezvadné ... :-) ale nemusíš jen navrhuji :-)
  • kajuska4

    Re: To mi příde...

    *15*
  • puspuspusinka

    To mi příde...

    Mě to přijde jako líbánky xD
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Re: Promin

    *15* *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: Promin

    Jeeeeee xD
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Promin

    Mno tak seznámily se v letadle(bylo to tam sprostý no prostě) *15* *15* a on jí sleduje a pak se trošku ožraly a teď je to nějak o 3 pozdějc a je přestávka romantika no *15* ale sprostáá *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Promin

    Ok ... Tak sem Nápiš jaky to je a ja ti to budu komentovat xD
  • kajuska4

    Re: Promin

    Nn v poho já se jdu dívat na film něco jako láska na primě tak budu odepisovat o přestávkách..
  • puspuspusinka

    Promin

    I'm Sorry ... Sem se trochu zakecala na diskuzi Av a trochu nestíhám promiň :-*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Re: Jzs

    *1* *1*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: Jzs

    Njn xD to je v krdeli xD
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Jzs

    Mám novinky a každej den je přidávám *14*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Jzs

    Jurwa a ja uz čekala s naději že napíšeš cože to sem nevěděla acty potvurko malá uz zase všechno Víš xDD
  • kajuska4

    Re: Jzs

    Přesně já taky chci *14*
  • puspuspusinka

    Jzs

    Pane bože Nessie ma new tetování ... Jeee zase motylka xD tak tohle chci taky Přesně stejny na to samy místo i kdyz možna trochu menšího xD
  • puspuspusinka

    Re: Re: Co je new :-)

    Jo ja taky ... :-(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit