Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kajuska4

    Re: Jéééé xD

    Lol taky s teho chcípám *15* *15*
  • kajuska4

    Re: Achuuj <3

    Jéééé zlatíčko mojeee mám se nemocně a ty?? *14* *14*
  • puspuspusinka

    Jéééé xD

    Kajuš jak máš to jméno Sa5m (pětka se nečte) tak sem normálně dostala totální záchvat smíchu jak se mi vzpoměla na ten filmík ... *15* *15* Nejlepoší scéna když jí chtěl políbit a hladil Nessie jako čoklíka ... *15* *15* Bože já mám výtlem ... *15* *15*
  • puspuspusinka

    Achuuj <3

    Ahojíček ... jak se máte ZLATÍŠKA? *14*
  • Re: Re: Re: xDD

    díky už viám kam si jí mam nalepit *1* *15* *3*
  • kajuska4

    Re: Kajuškoo ... xD

    Ok nevím jestli tu budu není mně nějak dobře a zítra jsem doma tak kdybych tu nebyla ju ahoj *14*
  • kajuska4

    Re: Ááááá

    jj *14*
  • puspuspusinka

    Kajuškoo ... xD

    Kajuškoo ... já sem pustím Káťu a dojdu se vykoupat ... takže se snad ještě zjevím ... děkuju za trpělivost ... vím že sem děsná ale nechci dostat od našich ... tak za chvíli sem tu Zlatíčkoo *14* *14* *14* *14* *14*
  • puspuspusinka

    Ááááá

    V tom Bravíčku je fotka z new shootu Dylana a Cola ... yeahh ... bože ty sou tam k sežrání ... yeahhh ... *14* *14*
  • kajuska4

    Re: Páááá

    Ok počkám v pohodě měj se zatím Miluji tě taky paa *14*
  • puspuspusinka

    Páááá

    Kajuško já tě teďka na 45 minut opustím já sem na Káti kompu a ona mi řekla že jestli tu chci být tak se s ní pudu teďka kouknout na McL ... sem dneska zase stáhla jeden díl ... tak za 45 minut sem tu u tebe ... *14* *14* *14* Miluju Tě ... *14*
  • kajuska4

    Re: Ëhm.. xD

    Já vím však jo *14*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: xDD

    Haha chcípám vlastně nemohu už jsem chcípla nemocí *15*
  • puspuspusinka

    Ëhm.. xD

    Víš k Avril mě to asi přitahuje tak moc protože sem se narodila taky jako Váha a jenom o den později jako ona a pak miluju Rock'n'roll ... je to ten nej style ... a stejně jako ona miluju lebky a všechny takový praštěný věci jako Avril a nesnáším šaty a sukně a střevíce ale miluju džíny trika a conversky ... bez těch nedám ani ránu ... tak možná proto miluju Avrilku tak šíleně mooc a je to vlastně i vysvětlení rpoč ty a Kláruš tak zbižňujete Nessynku protože ste stejně jako ona střelec a ste narozený v Prosinci ... *14* *14* *14* Myslím že proto milujeme ty které milujeme tak mooc *14*
  • puspuspusinka

    Re: Re: xDD

    No to já taky Vashril Eminema a pak lebku a pak ještě Rihannu a nějaký ty věci jako kdo to čte je pako nebo polib mi atd. *15* *15* *15* *15* A Miley sem si nalepila do vnitř odpadkovýho koše ... tam je přesně její místo ... pro bufeťačku ... *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Ahojky xD

    Ácha haha *15* *14*
  • kajuska4

    Re: xDD

    A kam??Já jí vyhodila *15* *15*
    Nechala jsem si Vashrilku *4*
  • puspuspusinka

    xDD

    Jak sou ty nálepky v Bravu tak jak je tam Miley tak hádej kam sem si jí nalepila ... *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Ahojky xD

    Neomlouvej ... mě to nevadí ... vždyť nemůžeš mít stejný názory jako já ... miluješ prostě jiný style ... a já to chápu ... a líbí se mi to .. nechtěla bych kámošky s kterýma mám jenom všechno do punti společný ... musí být rozdíly ... *14* *14* *14* A to já na tobě miluju ... že máš svojí hlavu ... *15* *15*
  • kajuska4

    Re: Ahojky xD

    Ahojík zlatko *14* ..
    Mám se skvěle a co ty?
    A víš slyšela ale není to můj styl hudby omlouvám se.. *5* Ale jako WTH nemá chybu boží písnička občas když nemám náladu tak si jí zapnu jinač poslouchám Vashleynku *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit