Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kajuska4

    Re: vtipýý

    *15* *15*
  • klaruska44

    vtipýý

    Nechci vás strašit pane učiteli, říká student pedagogovi, ale tatínek říkal, že jestli nezačnu nosit lepší známky, dostane někdo pěknej výprask. *1* *1* *1*
  • klaruska44

    vtipýý

    V hodině matematiky se učitel ptá jedné slečny:
    "Znáte Ludolfovo číslo?"
    "Tak to určitě budu znát. Jen si teď nemuzu vybavit, jak jsou při tom nohy." *15*
  • kajuska4

    Re: vtipýý

    *15* *15*
  • kajuska4

    Re: vtipýý

    *15*
  • klaruska44

    vtipýý

    Student sklada zkousky. Profesor se pta: "Co nejvic zpusobuje poceni u cloveka?"
    "Vase otazky" - odpovida student *15*
  • klaruska44

    vtipýý

    Nováku, na vaší lavici je 7 much. Když zabijete jednu, kolik jich tam zbude?
    Jedna, ta mrtvá. Ostatni uletí. *1* *1*
  • kajuska4

    Re: vtipýý

    *15* *15*
  • klaruska44

    vtipýý

    Tati, přeložili mě do zvláštní školy. Výborně synku, když na to máš, tak studuj. *15* *15*
  • kajuska4

    Re: j

    cool *1* *1*
  • klaruska44

    j

    Žena vyčítá mužovi: "Mohl by jsi pro mě něco udělat, abych nemusela stále chodit domů přes ten les? Večer tam býva tma, co když mě tam někdo znásilní?" - "Neboj, taková tma nikdy nebude!" *1*
  • kajuska4

    Re: hh

    hehe *15* *15*
  • kajuska4

    Re: zas

    *15* *15*
  • klaruska44

    hh

    Manžel se vrací z večírku ve dvě po půlnoci, ale v předsíni se zapotácí a rozsedne placatici s rumem. Pořeže si zadek. Pak si ho v koupelně ošetří a vplíží se do postele. Ráno mu žena říká. Že jsi přišel ve dvě ráno, to vím. Že jsi rozbil láhev s rumem vím taky. Ale vysvětli mi, proč jsi v koupelně polepil zrcadlo náplastí. *15* *15*
  • klaruska44

    zas

    Manželka se ptá svého muže: "Franto, řekni mi, proč chodíš každej den do hospody a pořád tam kupuješ ten rum?"
    "Je to ideální investice, Vlastičko! Kde jinde se ti za vloženou dvacku vrátí 40 procent!?" *15* *15*
  • kajuska4

    Re: Re: hi

    jj *14*
  • kajuska4

    Re: hi

    Čauky jéééé ona byla tak užasnáááá omg jé
    *14* *14*
  • kajuska4

    hi

    Ahojky Ashleynka si zašla do tělocvičny áááá nádherná bylaaaaaaa *14* *14* *14*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: JOO

    Ach jo budeš mně moc chybět a dnes ti fakt písnu sms *14* budu mít možná tenhle tejden kredit ale to se uvidí *4* tak se měj zlatíčko paa *14* *14*
  • puspuspusinka

    Re: Re: JOO

    Musím páááá *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit