Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • klaruska44

    Re: Re: Re: Re: Ehmm xD

    Mám *14* *4*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Pardooon xD

    Ne v poho já taky budu svůj upravovat musím se zlepšit víc než Iheart-vanessa! *14*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Ehmm xD

    Už ho máte taky ten její new plakát??? *14* *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Pardooon xD

    Nebude Vám vadit, když půjdu vylepšit image blogu??? Musím udělat dess na únor a popisky když sem tu konečně... *14* *3* Tak se nelekni Kajuš ... *15* *14* Aby sis nemyslela že si spletla blog ... *15* *15* *14*
    Ale potřebuju aby mě kopla incpirace ... *15* *15* *15* Budu tu jenom budu dělat design do toho *14*
  • klaruska44

    Re: Re: Ehmm xD

    dost dobrý *15* *15* *15*
  • klaruska44

    Re: Re: Pardooon xD

    dobrýý *1*
  • kajuska4

    Re: Ehmm xD

    *15* *15*
  • kajuska4

    Re: Pardooon xD

    Ahaa v poho.. *15* *4*
  • puspuspusinka

    Ehmm xD

    No mám se skvěle ... zrovna jsem zjistila, že mě všude pronásleduje duch Avril *15* *15* Včera sem přišla domu a pustila Evropu 2 a tam Sk8er Boy a pak sem šla nahoru pověsit si new plkát z bravíčka Avril... (je božíííí) a pak sem šla se dívat na očko a tam zase byla Avril What the Hell ... a pak sem si pustila Kobru 11 a tam holka co se podobala Avril *15* *15* *15* Já byla štěstím na mrtvici a pak večer Ashleynka a dneska znova v Zacku a Codym... *15* *15* *14*
  • puspuspusinka

    Pardooon xD

    Promiňte že sem jak spomalenej film ... já jenom štěstím bez sebe obíhám co se dá za stránky a koukám co je new... *15* *15* *15* *15*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Ahoooooooj

    A jak se máš?? *14*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Ahoooooooj

    ANoooo *14*
  • kajuska4

    Re: Re: Ahoooooooj

    Čauíky to je bezva už sem se moc těšila super že si tu až do večera *14* *15*
  • klaruska44

    Re: Ahoooooooj

    Ahojííík jééé jupíí konečně jsme se stihly vždy buď já musím nebo ty no konečně jo ty vtipy hehe *15* *15* *15*
  • puspuspusinka

    Ahoooooooj

    Ahojky pokládci, zlatíčka mojee... *14*
    Tak sem tu a budu vás tu otravovat a oxidovat vám tu až do večera... cha chááá těšte see... čarodějnice vožrálá Míša je zdee... *15* *15* *15* A vožralá hlavně protože ste tady bombardovaly vtipama a já z nich chcípla smíchy *15* *15* *15*
  • kajuska4

    Re: ash

    jjooo *14*
  • klaruska44

    ash

    Ashleynkaaa a ty fotky jsou božíí *14*
  • kajuska4

    Re: vtipýý

    *15* *15*
  • klaruska44

    vtipýý

    No jak se jmenovala žena, kvůli které se ve starém Řescku vedla slavná bitva? ptá se učitelka Heleny.
    Nevím.
    No přece jako ty.
    Cože? Kropáčková?
    *15* *15* *15*
  • kajuska4

    Re: vtipýý

    *1* *1* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit