Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kajuska4

    Re: Re: jéé

    Jj kéžby *1* *14*
  • puspuspusinka

    Re: Re: xD

    No nestačím se divit *15*
  • puspuspusinka

    Re: jéé

    To je fakt ... *15* *15*
  • kajuska4

    jéé

    Míši to by bylo skvělý kdyby si bydlela v Břeclavě viděli by jsme se skoro furt!
    *14* *14*
  • kajuska4

    Re: xD

    *15* *15* *15*
  • puspuspusinka

    xD

    Ten seznam nemá chybu ... právě sem zjistila že bydlím údajně v Břeclavi při tom bydlím u Vodňan ... no to je na mě mooc *15* *15* *15* *15*
  • kajuska4

    Re: Re: ReKonečně: Re: z5

    jéé *1* *3*
  • puspuspusinka

    Re: ReKonečně: Re: z5

    Konečně *15*
    Já si zrovna nechala udělat blond melírek *15*
  • kajuska4

    Re: Re: z5

    jsem tu *14*
  • puspuspusinka

    Re: z5

    JJjjj *14* Počkám dej potom cvědět *14*
  • kajuska4

    z5

    My se najíme a jdeme ještě se psem a podívat se na kočky ale hned jsem tu jdeme si zaběhat *1* *1*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: ŤŤ TSS ŤŤ TSS

    *15*
  • kajuska4

    Re: laaa

    *15* *15*
  • puspuspusinka

    laaa

    *14* *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: ŤŤ TSS ŤŤ TSS

    *15* *15* *15* *15* taky sem nespala *15*
  • puspuspusinka

    Re: jj

    Jo tak já se pudu koukat na MCL a po 5. sem tu pááá *14* *14*
  • kajuska4

    Re: ŤŤ TSS ŤŤ TSS

    fůůůj já nebudu spát pomoct! *9* *9* *9* *9* ááá *9* *9*
  • kajuska4

    jj

    Ach jo my jedeme na hodinu k prababičce dlouho jsme ji neviděli ale hned tu jsem *14* *14*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: ahoj

    Naschledanou! *9* *1*
  • puspuspusinka

    ŤŤ TSS ŤŤ TSS

    V jedné staré vesnici v Kanadě žila holčička Marry, bylo jí 9 let a stal se jí pravdivý a hnusný zážitek. Rodiče pracovaly oba dva na letišti a Marry byla nemocná a oni nemohli zůstat doma, tak slíbila Marry že bude celý den ležet koukat na pohádky a bude v pohodě. Odpoledne se dívala na zprávy a tam bylo, že je to sice neuvěřitelné ale z vězení unikla žena bez nohou a plazila se údajně po svých nehtech.
    Marry to rači vypla a šla si lehnout. Bylo už 21:21 a rodiče pořád nebyly doma a Marry se vzbudila a slyšela pod postelí zvuky ťť tsss ťť tsss lekla se, a zabalila se pod peřinu a spala ... ráno když se probudila tak na záznamníku bylo, že rodiče se zdrží přes noc v práci najednou slyšela auto a koukla se z okna a byly to rodiče konečně, ale potom si uvědomila, že okno večer neotvírala, ale bylo otevřené a koukla se na podlahu a tam byla pod postelí žena bez nohou a všude byly rýhy od jejích nehtů jak se po nich plazila... Marry začala křičet a utikala dolu, pro ženu si přijela policie, ale když dorazily tak už tam nebyla. Od té doby věřila Marry na napřirozeno a až do 18 let spala ve stejném pokoji s rodiči ...
    Brrr.... fuj tajbl ... to je humus ... to mi povídala kámoška na horách tenhle horor

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit