Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • puspuspusinka

    Re: Kájuš!!

    No ty rači taky nee... *15* *15* Nejseš na tom o nic líp *15* *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: Re: Jsme tu.. :-)

    No moc se netlem ... kdybys jenom věděla jak to v tom Azakabanu smrdí ... tak bys nechlastala... *15* *15* Ale když ty bydlíš s Bagridem ... tak to se pak není čemu divit ... *15* *15* Jinak Kajuš už si to viděla tu parodii?? *15* *15*
  • klaruska44

    Kájuš!!

    Jo neozývej se!! *15* *15* *15*
  • tizzinka

    Re: Re: Re: Re: Re: Jsme tu.. :-)

    Dobře *15* *14*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Re: Jsme tu.. :-)

    *15* *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: Re: Jsme tu.. :-)

    Kajuš ty se už vůbec nepžiznávej ... jinak by ti musel Semir napařit 20 minut v Azkabanu ... *15* *15* Mě už dneska napařil 20 minut ... *15* *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: Jsme tu.. :-)

    U nás zanemná vožralá že se furt tlemíš ani nevíš čemu ... mě se stačí kouknout na ty dvě tady a hned mám záchvat ... a pak když tu píšeme vtipy tak sem mrtváá smíchy *15* *15*
    A dobře beru tě za slovo ... *14*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Jsme tu.. :-)

    tak ale co to je normální třeba dnes jsem vypila milion chlastů to je tedy něco cooo *15* *15*
  • tizzinka

    Re: Re: Re: Jsme tu.. :-)

    Já se už na vás nevykašlu slibuji *14* *14* a ožralá mno to nevím moc nejsem tedy spíše ne občas *15* *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Jsme tu.. :-)

    Svatá pravda nee?? *15* *15*
  • klaruska44

    Re: Re: Jsme tu.. :-)

    csss *15* *1*
  • kajuska4

    Re: Jsme tu.. :-)

    *15* *15* *15*
  • puspuspusinka

    Jsme tu.. :-)

    Noo jakoo my budeme rádi když sem opravdu bdueš chodit ... ale to je jen na tobě ... nestojíme o ty co si tu udělaj účet na jeden den v roce ... my chceme stálé fans ... jako já vím ty ses nikdy nevykašlala na Ashleynku té seš věrnáá ... ale jde o to že si sem nechodila nejde o to abys tu byla denně ... ale občas zašla... *14* *4* A mi pak budeme šíleně rádi když se to tu rozroste ... *14* Víš jak je hrizný povídat si jen s dvěma ožraly??? *15* *15* *15* Potřebujeme jich víc ... *15* Nic ve zlým ... holky ... vožralý ste bezvadně ... *15* Bože už moc čumim na Hanryho propera... *15*
  • tizzinka

    Re: Re: Re: Re: Re: áááá

    jjj *14* *14*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Re: áááá

    Pravda *14* *14*
  • klaruska44

    Re: Re: Re: Re: áááá

    nn nemám a neměla jsem nikdy a nikdy mít nebudu protože prostě nechci blbost to je holky mně to nabýzeli ale co tam lepší je to bejt doma s rodinou a s vámi *14*
  • tizzinka

    Re: Re: Re: áááá

    děkuji ale já jsem měla intr chápeteto??Vy ho asi nemáte že ne?Ale teď už jsem doma tak je to v pohodě už nebudu ho mít rozmyslela jsem si to *3*
  • kajuska4

    Re: Re: áááá

    Ahoj... *4*
    No víš Kláruš už to tak bylo mno a zas dnes tu psala že kvůli škole že nemá čas mno ale tak tu můžeš zůstat jak řekla Klára *14*
  • klaruska44

    Re: áááá

    Čauky neodešla si už před Vánocemi??Mně se zdá že jo a najednou ti chybíme ale tak zůstaň *1* *1*
  • klaruska44

    Re: Re: mmnt

    tak já taky *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit