Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tizzinka

    áááá

    Ahojík omg to nešlo bez vás odejít to prostě nejde zvykla jsem si na vás můžu tu zůstat prosím *14* *14* *14* *14*
  • klaruska44

    Re: Re: Re: Re: Re: xD

    wow tak to je bezvadný *14*
  • kajuska4

    Re: mmnt

    ok *14* *14*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: xD

    joo *14*
  • klaruska44

    Re: Re: Re: Re: xD

    yes *14* *14*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: xD

    joo *14* *14*
  • puspuspusinka

    mmnt

    Jdu se vykoupat *14*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: xD

    Aww..to je super.. *14* *14* ..
    *9* *14*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: xD

    Wow... příští rok se chci zlepšit ... jako Alyson v tom Bandslamu ... budu se učit a začnu taky asi chodit na nějaké tance a potom na dramaťák a kytaru abysem mohla jít na DAMU s Kajuškou *14* *14*
  • puspuspusinka

    Re: Re: xD

    Pááni ... *14* *14* Já mám teďka hned dvě mega lásky ... za prvý sem děsně šikovná a vždy když du na procházku tak zabloudím s VAshril v uších a pak čtení a poslouchání nej songů ... *14* *14* *14* *14* Našla jsem v tom útěchu, která mi zadělává tu díru kterou mám v srdci když sem bez vás ... *9* *14*
  • klaruska44

    Re: Re: xD

    Tak jako měla jsem se skvěle a copak ty? *14* a já jsem buď šla na taneční nebo na hip hop dance *1* učím se ale jsou moc rychlýý *15* a nebo jsem šla nakoupit ale vždy jsem tu byla a ty?? *14* *14*
    Mně si taky chyběla.. *14* *14* *14*
  • kajuska4

    Re: xD

    Aha..mno taky nevím o čem už povídat ale vždy se pak rozkecáme *1* ..
    A měla jsem se dobře a ty??..
    A já jsem dělala to že jsem vždy došla do školy a pak se zdržela chvíli v Mikulově,pc,učení,venek se psem jinač jako v Drnholcu je nuda takže ani tu nechtějte bydlet! a co ty??Chyběla si nám taky *14* *14* *9*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Re: ash

    yeah *14*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: ash

    Super *14* *14*
  • puspuspusinka

    xD

    Zlatka chce to ěnjakej pořádnej mega pořádnej nápad ... nějaký téma... že bysme tu měly o čem kecat ... kdyby měli CD tak tu pak nemelu o ničem jiném jak je kterej song bestovní ... ale takle když já už nevím co bysme měli probírat ... miluju si povídání s vámi jentak, ale potřebovalo by to něco pořádnýho ... jinak sem ráda že sem viděla Bandslam ... je opravdu dokonaleej ... *14* *14* *14*
    A co jinak jak set se měly??? *7* *14* Celý týden??? *14* Hrozně ste mě chbyěli skutečně *9*
  • klaruska44

    Re: Re: Re: ash

    Jako srry ale brácha si furt půjčuje můj noťas jeho prej nefungoval a má ještě k temu uloženou hru na můj střílečku mno a on mně vyhodil ale už si to hodil na svůj takže superrr *14* *14*
  • kajuska4

    Re: Re: ash

    Čauky ano jsme *14*
  • puspuspusinka

    Re: ash

    jj,... sorry vypaluju filmy a sekaj se mi osobky *8* *14*
  • klaruska44

    ash

    Ahojík ste tu?? *3*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: xD

    *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit