Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • puspuspusinka

    xDD

    Tak coo teď? *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: Re: xD

    Děkuju *14*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: xDD

    *15*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: xD

    Nejsi Míši to tedy ne *13* *14*
  • klaruska44

    Re: Re: Re: xD

    Cože?Ne nejsi to uděláš to se neboj *4* *14*
  • klaruska44

    Re: Re: Re: xDD

    Já taky ale jen dcl *15*
  • klaruska44

    Re: Re: xDD

    *15* *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: xD

    Jooo boužel až o prázdninách budeš spolumajitelka... *14* *9* Protože sem školu podělala... sem blbá nána... *9*
  • puspuspusinka

    Re: Re: xDD

    Noo sakra... už 5. prdlá dneska.. Klaruš jestli se přidáš tak exploduju smíchy *15*
  • klaruska44

    Re: xD

    Dobře ale teď se o něj stará Kájuš takže teď ne já myslím až pak budeš ty na něm *1* a dess taky nechci objednávat lepší jsou od tebe *14*
  • kajuska4

    Re: xDD

    Jsem dnes taky ožralá *15* *15* Takže nejsi sama *15*
  • puspuspusinka

    xD

    Klaruško a nechceš na tom mém blogu taky něco upravit třeba? Aby ses cítila jako že patří i tobě??? *14* Nechci abys byla jen spolumajitelka klidně se mi mi míchej do úprav ... akorát dessy si asi budu dělat sama jestli nevadí ... objednávat nechci ... *15* *14*
  • puspuspusinka

    xDD

    Holky ... já dneska umřu smíchy... tohle je na mě mooc ... hlášky ze Zacka a Codyho ... hlášky z Kobry 11 ... Vy dvě ... a já ke všemu ožraláá ... no to bude večer těšte see *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Re: Ahoojííík <3

    Hehe *15* *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: Re: Ahoojííík <3

    Boože chcípu ... *15* Koukám na Zcaka a Codyhoo ... *15* *15* Divný Pár *15*
  • klaruska44

    Re: Re: Re: Re: Ahoojííík <3

    Prawda *3*
  • klaruska44

    Re: Re: Re: Re: Ahoojííík <3

    yes *14* *1*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Ahoojííík <3

    To naše je fakt trapné *9* Jako až moc *9* a to je fajn *14* já si už ty staré časáky vyhodila ale scany jsem si schovala Vashleynky *14* *14*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Ahoojííík <3

    Ahojík spolumajitelko ... budoucí ... *15* *14*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Ahoojííík <3

    Sem byla na tvém blogu ... a to bravo je trapný ... jinak jakoo už mám v tom pěkný gulige jak sou Zanessa spolu ale vlastně nejsou ale líbaj se atd. ... *15* *15* *15* *15*
    Jinak dneska sem si prohlížela starý BG ... a zase sem se zastavila na hooodně dlouho u článku Vashley Bestfriendky 4Ever ... *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit