Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Áchhhhh

    Není zač protebe všechno a klidně se ti o něj budu starat *14* *4*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Re: Help meee... xD

    Jasnýý už mám 5scanů s časáků *15* *15*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Re: Ahojííík <3

    jj ten znám já myslela tu Mileyninu a ani jí nechci znátt *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Yeeeahhh

    To anooo *14*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: Help meee... xD

    Too já na nich právě miluju, oni sou úplně v pohodě neřeší nic a berou všechny... mají jen jedinou podmínku ... *14*
    Musíš mít Avril aspoň trochu ale vážně ráda... *14* *14* *14* *14* A to ty máš přece nee??? *7* *14* *3*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Áchhhhh

    Joo až se nestačím divit ... jakoo ty candids videa a vše na mém blogu je tak dokonaléé ... děkuji mooc že se mi o něj staráš ... *14* *14* *14* Kdybych tu mohla o víkendu být dýl jak hodinu tak se o něj starám aspoň o víkendu ale já si rači chci kecat s vámi když sem tu jen na chvíli *9* *14* Seš vážně pokláádeek *14* *14* *14*
  • kajuska4

    Re: Yeeeahhh

    díky avím jí to sluší všudeee *14*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Help meee... xD

    Tak to nevím jestli by mně braly jako kamí nevím je mně to jedno *3*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: Ahojííík <3

    http://mp3ky.net/hrisny-tanec-ive-h ad-the-time-of-my-life/

    Tu Miley ti posílat ani nebudu ... víme proč ... *3* *14* *14*
    Ale tuhle si poslechni je božskááá teda pokud seš na ty sladký romantický ťuťuňuňu ... *1* *1* *1* *1* *1*
  • kajuska4

    Re: Áchhhhh

    Áááá přesně upa moccc nádhernááá *14* *14*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Help meee... xD

    Noooc oooo cooo *15* *15* Kajuškoo ... nechceš (pokud tu budu o víkendu) přidat se k nám praštěným ale super lidem na diskuzi Avril a kecat občas i tam ... samozřejmě že diskuzi Ash neopustím *14* *14* Tady budeme kecat jen my ... ale tam sou všichni tak skvěle praštěnííí ... *15* *15* *15* Tam bys umírala smíchy i když newím jestli bys nás kokoty pochopila *15* *15* *15* *15* *15*
  • puspuspusinka

    Áchhhhh

    Jéééééééééééé ... to mě málem teď zabiloooo .... jééééééé ... ty fotky z té Akce jak byla Ashleynka jsou no já nedýchám bože Ash to tááák šíleně mooc slušelo to je překrásné báječnéé -... absolutně ... nooo já sem vedlee... yeahhhh *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Ahojííík <3

    Aha já tu písničku ani neznám takže to je jedno *15* *15*
  • puspuspusinka

    Yeeeahhh

    Yeeahhh ... Kajuškoo ta tvá foteška je báječnááá ... slintááám ... Nessie je tam slaďoučkááá *14* *14* *14*
  • kajuska4

    Re: Help meee... xD

    joo *1* *14* *15*
  • puspuspusinka

    Help meee... xD

    Kajuško ze mě se normálně stala romantička ale šílenááá ... Jáá poslouchám furt romatické songy xDD Ale pořááád *15* *15* *15* Sem už feťák romantiky *15* *15* *15* To je šílůený a úplně sem se zabouchla do songu od Vany Don't ask why ... nebo jak se to menuje já už nwm přesněě... ta je prostě šíleně božííí *14* *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Ahojííík <3

    Joooo... *15* *15* Sem se zamilowala do té nové písničky od Iyaze ... sice to nazpíval s Hannou Montanou (pro mě Miley neexistuje mám ráda jen trochu Hannah a její role, ale Miley neee) noo a ta je fakt jakoo hustáá *15* *15* *15*
    Jinakkk úplně sem se zbláznila do songu k hříšnýmu tanci *15* *15*
  • kajuska4

    Re: Ahojííík <3

    Ahojík tak to je bezva že si tu *14* *14*
  • puspuspusinka

    Ahojííík <3

    Kačenka mě sem na chvíli pustila... netuším jak to bude tenhle víkend jestli se tu ukážu, ale snad ánooo *14* *14*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: áá

    jjj *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit