Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kajuska4

    Re: ...

    ok *14*
  • puspuspusinka

    Kajuš??

    Ty už tu nejsi??? *7*
  • ashleynqa

    ...

    Sem si udělala i na tenhle účet ale s vámi ... *14* *3* Je mi líto, že nepatříte do teamu Avrilky ... protože jí nemáte rádi ... ale moc vás chci mít na fotce ... tak sem to udělala tady ... *14* *3*
  • puspuspusinka

    Re: Koukám ...

    Ta Míša, to myslíte Míšu Kovaříků žee??? *7*
  • puspuspusinka

    Koukám ...

    Koukám, že už jste si udělaly i u Vás u Nessynky fotky s jmény ... *14* Supeer ... *14* *4*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: .

    OKI. *14* *3*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: .

    Ne vím že je to tvoja věc..
  • puspuspusinka

    Re: Re: .

    Ty se zlobíš ... ??? *7*
    Já za to nemůžu ... prostě je miluju obě dvě ... *14*
    Já vím že ty Avril nenávidíš, ale tak jáá jí miluju i s Ashley moooc ... a hned p nich i Vaness... *14*
  • kajuska4

    Re: .

    jj *4*
  • puspuspusinka

    .

    *14* *14* *3* *14* *14* *3* *14* *14*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Jen otázka??

    Aha tak ok *4*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Jen otázka??

    Joo, protože to tak je oni jsou por mě nejlepší parta, ale jestli si myslíš jakoo že zavrhuju tebe a Klaruš tak to nee... mezi nejlepšími kamarádkami a partou je rozdíl, vy dvě jste pro mě úplně nejlepší kámošky, bez vás bych nežila, a u Avrilky mám zase nejlepší partu,... která mě podporuje, můžu se tam s něma bavit o všem ... prostě stejný jako tady jen je to parta a vy jste kamí ... doufám že nějka nežárlíš nebo tak něco ... *7* *7* *7*

    A s těma fotkama, no to sme si slíbily už dávnoo ... ještě když sem Vás neznala, tak sme si slíbily že si budeme dávat fotky Avril kde budou jména naší party ... the Best Team Avril ... měli jsme i blog ... ale ten zkrachoval, noo a teď to chceme jen obnovit ut naší starou přísahu ... *14* *14* *14*
    Doufám, že si nemyslíš něco já nevím že vás zrazuju nebo tak?? *7* *9* *9* To neeee !!! *14*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: :-)

    jj *1*
  • kajuska4

    Re: Re: Jen otázka??

    Aha ne jen že já jsem si četla na její dizkusi jak si to tam psala že jsou oni nejlepší party na světě víš tak a že Avril miluješ nejvíc..a vidím to na fotkách že máš tam jen jí a td..
  • puspuspusinka

    Re: Re: :-)

    Si zpívám Not Like That .. *15* *15* *15*
    To je přece poznat nee,??? *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: ?

    Suppperrr... *14*
  • puspuspusinka

    Re: Jen otázka??

    Asi to tak vypadá coo??? *7*
    Nevím já je miluju úplně stejně nedokážu si vybrat ... ale řeknu to takle Ashley mám radši a Avril je pro mě vzor ... *14* Víš ... ten její rock style atd. ... a potom jak pomáhá dětem a má i vlastní nadaci pro děti ... ale Ashleynka je zase jinak báječná ... také pomáhá dětem ... je úžasná ...
    Obě dvě je miluju prostě hrozně mooc ... nevím kterou bych dala na první místo ... *14*
    Tobě něco na tom vadí??? *7* *9*
  • kajuska4

    Re: :-)

    Hehe *1*
  • kajuska4

    Re: ?

    Dobrý ty? *4*
  • puspuspusinka

    :-)

    Lalalaaa...lalalaaa...lalalaaa.. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit