Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • puspuspusinka

    ...

    Holky já jdu ven ... *15*
    Jdu zase hledat zbytky po rachejtlých ... *15* *15* Tak pááá ... *14* *3* *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: holky=o

    *15* *15* *15*
  • kajuska4

    Re: Re: pryč

    ok *1*
  • kajuska4

    Re: Re: holky=o

    Já jsem taky líná tam jítt *15* tak kdyžtak příště až budu mít na to někdy čas *15*
  • klaruska44

    Re: pryč

    jj *15*
  • klaruska44

    Re: holky=o

    Hey to je dcl dobrej nápad ale pak komu to napíšeš že se tam přidalo třeba hodně lidí?Víš třeba oni to někde zjistily třeba že by mohla dojet aby tohle udělali mno já nwm tak to skus *14*
  • puspuspusinka

    Re: holky=o

    No jak chceš... ale mě se na FB zrovna nechce ... sme i líná se tam připojit jak ho nesnáším, ale pokud ho uděláš tak se přidám, ale jak chceš... *3* *14*
  • puspuspusinka

    pryč

    Pryč se školou ... změňme téma ... mám skvělou náladu ... škola mi jí akorát skazí ... *9* *15* *15*
  • kajuska4

    holky=o

    Něco mně napadlo udělám na Fb Vanessa v čr a Ashley v ČR a pokud se tam přidá hodně lidí možná by dojeli i o Mileyně to tak dali skusím to taky mámmmm *7* *14*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: ... ://

    JO... *16*
  • kajuska4

    Re: Já mám pořád Vánoce xd

    yes *14* *14* *14* *1*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: ... ://

    To já 100% ... ty moje budou všude možně po baráku, a hledat se mě je zrovna nechce ... ale nemám na výběr ... *15*
    No ale musím se začít do těch nemožných knih kterým říkají vzdělávací učebnice občas podívat ... abych neporpadla... *15* Hlavně matematika... *8*
  • klaruska44

    Re: Já mám pořád Vánoce xd

    jo *14*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: ... ://

    Ježiši škola néé *16*
  • klaruska44

    Re: Re: Re: ... ://

    Tak nevím něco mám možná ve škole *15*
  • klaruska44

    Re: Re: Re: Re: ??

    fůj *9* *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: Re: ..

    jžš... na vaší akci bych jako fakr chtěla bejt ... *15* *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: ... ://

    Noo, a já abych šla hledat učebnice ... *15* *15*
    Jenže nemám páru kam sem je dala... *15* *15* *15*
    Upps... *15*
  • klaruska44

    Re: Re: Re: Re: ..

    Haha..já si na nic nepamatuji ale za to může Roman ten mně furt nalíval a nalíval a pak když jsem nechtěla tak jsem trtala a on mně honil pocelé zahradě a pak mně chytil kluci dorazily a nalily mně to do krku svině *15*
  • puspuspusinka

    Já mám pořád Vánoce xd

    Já mám ty Vánoce pořád ... písničky Last Christmas se prostě nevzdám ... *15* *15* *15* To je úplně dokonalá písnička... yeahhh ... *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit