Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • klaruska44

    Re: ... ://

    jj *8* *8* *8*
  • puspuspusinka

    ... ://

    Achjooo ZLATÍNQA ... v pondělí už je škola ... *8* *9*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: ??

    *15* *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: ..

    No nejdivnější je že mě včera nehorázně bolela alice pak sem se dla k TV a začala chlastat colu a dětskej šampus ... a tlemila sem se jak vožralá ... a najednou mi bylo tak krásně... *15* *15* *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: ??

    Teda Klaruš ... *15* *15* *15* Ty vožralo jeden ... *15* No hlavně žes neblila ... *15* To nejlepší ne... na narozkách ... tam kluci a my byly v bungru a oni sem tam zlily ... no a potom se tam poblil jeden a leh si do toho (:-!)
    No a potom nee... jak ležel v tom a on to viděl i ten druhej tak se na něj vyblil ... tak že on ten jeden tam ležel ve zvratkách ... no twe já musela odmu nebo bych mu přidala vrstvu ... *15* *15* *15* *15*
  • klaruska44

    Re: Re: ..

    *15* *15* *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Ahojky :)

    *14* *14* *14*
  • klaruska44

    Re: Re: ??

    Mno sice jsem byla fakt trochu na mol ale něco si pamatuji..že došel ten kluk a že pak já jsem spala na stole nebo co do 4ráno twe *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: ...

    tj škoda... *14*
  • puspuspusinka

    Re: ..

    *15* *15* *15* *15* *15* Tak to bacha na obočí ... *15* *15* *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: ??

    *15* *15* *15* *15*
    To já nee... já čuměla na Izera (ale ty dechovky tam mě lezly krapet na nervy) a potom sem šla do pokoje dala si na kompu odpočítávadlo do teho songu a šla spát a ráno mě vzbudil budík a hned sem běžela na ten song ... *15* *15* *15*
    Twe už se těším i na new songy by Vashley ... *14* *14*
    A když Ashleynka mluvila o new CD ... tak doufám, že vyjde už v tomto roce... *14* Naposledy měla CD v roce 2009 a předtím 2007 to znamená že další vychází na tenhle rok ... *14* *14* *14*
  • kajuska4

    ..

    A ještě něco kecala jsem s tím sousedem a že on na mně:Hele když mně potkáš na schodech tak mně neříkej dobrej den ale ahoj a jestli řekneš dobrej den tak ti vytrhám obočí *15* a pak tam došel dcl pěkný kluk a že na teho sousedama:Tak cooo dáme si skleničku ještěě *15*
  • klaruska44

    Re: Re: Ahojky :)

    ahojky *4*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: ...

    Nn *3*
  • kajuska4

    Re: ??

    Mno..my jsme šli ven a teď soused měl pistol a střílel sní dovzduchu *15*
    Twe a ten druhej furt semnu kecal byl totiž už namol *15* a pak jsme se přidali k dalším sousedům twe další stříleli s pistoli a pak petardy twe to byla jak bomba twe boleli mně uši *15* a pak jsem šla skontrolovat psa a byla jsem doma byla mně i zimáá brrr a šla jsem taky spát ve 2 usnula jsem u telky *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Ahojky :)

    *14* *14* *14*
  • puspuspusinka

    ??

    Tak co jak ste včera pařily??? *15* My tam takový petardy total mega moooc ... až sem se bála že mě zastřelí ... *15* *15* *15* A pak z tý nejvíc pořádný buchanky začal padat sníh a my tam takovej výtlem ... a pak sem koukla na Izera ... bomba vtipy zasejc ... včera jakoo supeerr ... a šla sem spát už ve 2 ráno v kolik vy??? *15* *15* *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: ...

    Promiň už zase melu o Avril ... *15* Ty jí nemáš vlastně ráda cooo??? *7*
  • kajuska4

    Re: ...

    Ahaa *3*
  • puspuspusinka

    Re: Ahojky :)

    Jéé je tu i Klaruška... Ahojky Klaruškoo... *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit