Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kajuska4

    Re: Ahojky :)

    Čauky *14*
  • puspuspusinka

    ...

    Pááááni už jsem z toho úplně tupá ... *15* *15* Od rána poslouchám tu new písničku od Avrilky ... je naprosto dokonalá ... o5 své fans nezklamala... *14*
    Yeahhh ... *14* *14*
  • puspuspusinka

    Ahojky :)

    AHojky Kajuškoo ... *14*
  • kajuska4

    Re: Re: Acha..

    dobrou noc *14*
  • puspuspusinka

    Re: Acha..

    tak pááá my už deme *14*
  • kajuska4

    Re: Acha..

    Dobřeeeee *14* tak jo *1*
  • puspuspusinka

    Acha..

    Ale to abych se vykašlala na svou grafiku ... No i když nevadí, dělala bych si tapetky a nebo upravovala fotky... a layouty objednívala... *14* Tak já se s ní zítra skusím spřátelit a pochválím jí Layouty ... má totiž vážně ty nejlepší ... a potom se jí zaptáám ... *14*
    Děkuji mocká za radu .. *3* *14*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: ??

    *15* *1*
  • puspuspusinka

    Re: Re: ??

    Acha... *15*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Re: :(

    Ano odní..
    Má pokud jí napíšeš že odní jsou ty nejlepší tak jo a budeš chtít bejt s ní Affs tak jo *14*
  • kajuska4

    Re: Nenávidím LEDEN !!!

    dobře chápu *14* *9* *3*
  • kajuska4

    Re: ??

    Kámoš *15*
  • puspuspusinka

    ??

    Kajuško ten Radim-Vanessa je tvůj bratr??? Nebo kdoo?? *7*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: :(

    Joo... *14*
    Od Maci? Určo bude o5 překrásný jako vždy ... *14*
    No a myslíš si že by mi též dělala layouty každý měsíc nebo jak často je měníš??? *7* *14*
    Nebo nemá čas?? *9*
  • puspuspusinka

    Nenávidím LEDEN !!!

    No a Kajuško asi sem ti to ještě neříkala ale v lednu se tu ukážu newim jak ... ale míň ... musím se teďka fakt učit, musím zabrat ... !!!
    Známky jsou na no na ***** ... a já nesmím mít ani jednu 4 ... a zatím to na ne jednu vypadá určitě ... *9* *9* *9*
    Každý den tu budu ale entuším jak možná jen 5 minut abych přidala věci na blog možná i hodinku ... *9* Ale domluvila jsem si s rodiči pravidla že na počítači budu moct být ve všední dny jen do 8 a potéé se učit a nebo jít spát ... ale o víkendu tu budu furt... pořád ... celej den... *14* *14* *14*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: :(

    Mno tož třeba se to změní já jsem na prvním blogu neměla žádnou *9* a dnes jsem si objednala další dess *14*
  • puspuspusinka

    Re: Re: xD

    yes ... *14*
  • puspuspusinka

    Re: Re: :(

    No to protože máš tak dokonalé designy ... a tvoje články jsou též úplně super a navíc přidáváš každou chvíli něcooo ... Ale já nemám tolika času ... ty seš fantastická blogerka ... já nee...
  • kajuska4

    Re: xD

    krásnáá *14*
  • kajuska4

    Re: :(

    Aha *9* já mám za jeden den 53lidi ale nwm nwm *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit