Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Re: blog

    okk *14*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Upps...

    Noo ... To já se těším až u nás postaví ten obchoďák pracuje se na tom ... myslím že Kik a Takko ale newím to jistě ... no jakoo já bych nemohla být šťastnejší koenčně by bylo kde nakupovat a navíc v kiku a Takku seženeš vždy podobné věci jako mají Vashley když to tam pořádně prolezeš ... ale v té naší pidi zapadákovce to bude až tak za rok nejdřív ... *9* *9* *14*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: blog

    No nebudu ... ale začala bych od znova ... jakoo prostě ROK 2011 ... a staré candids a novinky z roku 2010 bych nechala být ... možná že to nakonec tak udělám ... do menu udělám projekty roku 2011 ... a začala bych odznova ... *14* *3* Bylo by to lepší protože budu předělávat menu ... ale kdyby chtěli AFFSky abych nemazala tak to tam poté nechám ... ale uvidím ejště ... *14* *3* *3* Ale děkuji ... za názor ... vím že to bude blbý že tam nic nebudee... ale tak uvidím do 28.12. je ještě trochu čas ... *14* *3*
  • kajuska4

    Re: Upps...

    Aha..tak to máme stejný já jedu ale k tetě a strýcovi do Brna a pak si jdu něco koupit ještě..takže dojedu možná jak tyy *14*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Yeahh ,...

    jj *1* *14*
  • puspuspusinka

    Upps...

    *9* *8*
    Zítra jedeme k baby na oběd ... *9*
    Já jí nemám ráda ... ona má hloupé otázky a navíc je taková ... hrozně všechno překrucuje a furt si něco vymýšlí ,... *9* Ale musím protože je to babička ... *9*
    Takže pojedeme tak v 11 myslím ... a vrátíme se až tak ve 15 ... *9*
    Už se těším ... až bude po svátkách a budeme tu spolu ... *15* *14*
    Ani newím jak mockááá tě miluju ... jsi pro mě moockáá důležitá ... mám tě moc ráda ... *14* *3* *14*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: blog

    Jj protože kdyby sis to vymazala tak tam nic nebudeš mít.. *3*
  • puspuspusinka

    Re: Re: blog

    Děkuji mockáá ... *14* *3*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Yeahh ,...

    No když si představíš tu Maddie ... roztomilou ... a Nickouška ... no já si myslím, že by byly dokonalý ... yeahh ... *15* *15*
  • kajuska4

    Re: blog

    odpověděno.. *14*
  • puspuspusinka

    blog

    Promiň, že tě Kajuš otravuju, ale můžeš mi napsat svůj názor ... *14*
    http://ashleynka-and-nessynka.blog.cz/1012/zmena-ii
  • kajuska4

    Re: Yeahh ,...

    Hehe..ale dcl jo.. *15* *14* *14*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Táááák...

    Mno uvidím ještě se domluvím s mamkou.. *14* *4* a můj skype je karolina.hudgens *4*
  • puspuspusinka

    Yeahh ,...

    Sem totální cvok do Nickouška ... se snad zblázním ... na něj musím furt koukat ... *15* *15* *15* Už mám i tapetku Jonas Brothers ... oni sou to kluci vážně suprový ... *15* *14*
    Škoda že je moc mladý na Ashleynku ... slušelo by jim too ... *15* *15* *15* *15*
    Twee... mě už hrabee... *15* *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Táááák...

    *15* *15* Dobrý já to pochopila ... *15* V poho ...
    No děkuju ...
    aspoň že mám dobrý nápady ... *14*
    A kdy si ten skype uděláš?? *7* *14*
    Jinak supeer bomba bezva cool ... mohli byste někdy o prázkách ale štve mě že máme každá prázky jinak ... *9* Tak někdy v pátek ... a nemohli byste i přespat abyste tu byly i celou sobotu?? *7* *14* Ty Můžeš klidně přespat u mě ... pokoj mám velký ... a budeme kravnout na CD Vashleynky třeba do půlnoci ... a budeme si povídat ... bylo by to super ... spolu celý víkend ... *14*
  • kajuska4

    Re: Re: Táááák...

    *PSA* už neumím psát jak mám zmrzlé ruce *15*
  • kajuska4

    Re: Táááák...

    Srry byla jsem dát vyčůrat jen kousek psat..
    nee právě že je to dost dobrej nápad..platí..Míši mamka mně slíbila že pojedeme příští rok nějak na jaře do Vodňan..ale nwm přesně kdy *14* pak písnu *14*
  • puspuspusinka

    Táááák...

    Táááák... a dneska tě jentak oddechnout nenechám ... mám chuť prokecat všeckoo všecičkoo ... *15*
    Heey Kajuškko ... můžeme být jako kámošky v jednom filmu, už newím jaks e menuje viděla sem ho ais před 3 roky a tam byly 3 kámošky (tj jako my Já ty a Klaruška = Ashley, Nessy a Brittany *14* ) No a oni byla každý jinde na jiné škole a viděly se jen o prázdninách ... a když byly v té škole tak si každé ráno daly na mobilu videohovor a řekli si co budou dělat co si vemou na sebe probraly kluky a pokecaly ... *15* *15* Byl to hezký film ... ale škoda že newím jaks e menuje ... tak nějak si můžeme na tom skypu též volat když bydlíme tak daleko od sebe ... *15* *15* *15*
    A neříkej že sem praštěný trdlo ... i když to sem ... *15* *15*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: ...

    Však jo hehe *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: ...

    hey ... to už si tam dlouho nebyla ... máš tam asi půl roku starý status ... *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit