Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kajuska4

    Re: Re: Re: ...Sakriš brní mě noha...

    jj *15* mravenci jedniiii *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: ...Sakriš brní mě noha...

    protivný coo ... *15*
  • kajuska4

    Re: ...

    yess *14* *14*
  • kajuska4

    Re: ...Sakriš brní mě noha...

    Jaj..tož to se mně taky stává...občaas *1* *4*
  • puspuspusinka

    ...

    Můžemee... *14* To bude supeer ... vždy přídu ze školy a můžeme si zavolat a bylo by to jako bysme byly spolu ... *14* *3* Yeahh ... *14*
  • puspuspusinka

    ...Sakriš brní mě noha...

    Úplně brutálně mě začala brnět noha ... *1* *1* *1* Sakriš ... *1*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: :))

    Jooo na to si pamatuji heee *15* dobře platí akorát si musím udělat new jak jsme dostali new pc tak jsem zapomněla všechno i heslo *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: :))

    No určitě ... *14* Jo to byla prča ... když sme si volaly ... *15* Jak tys tam nadávala na nějaký ožraly a já na druhém konci tady chcípala smíchy z tebe ... jžš to bylo superr ... *15* *14* Určoo ... můžeme s tím začít ... *14* Pravidelné volání na skypu ... *15* *14*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Dostala jsem:

    To já taky neee *15*
  • kajuska4

    Re: :))

    Už jsem doma..
    Hele víš že si mně taky chyběla *14* *4* hele nezavoláme si Míši někdy na skype zase??Chybí mně to *4*
  • puspuspusinka

    :))

    Heeey holky ... jako dneska mám náladu na dlouhé a dlouhé pokecy ... tak kde vězíte ... jako nechtěla jsem ale musím se vám přiznat že mi děsně chybíte ... *14* *15* *3*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Dostala jsem:

    Joo iPod je absolutně dokonaleej ... fakt jako iPod a Mobil nedam z ruky ani omylem ... myslím že už jsem normálně závislák ... *15*
  • kajuska4

    Re: Dostala jsem:

    Wow super dárky já dostala taky telefon HTC jupí a pak peníze a voňavku jedu zítra možnáá nakupovat *14* ještě něco o Vashleynce..se máš ipod je suprr *14*
  • puspuspusinka

    Dostala jsem:

    WOW ... holky tohle byly nej Vánoce
    dostala jsem od kámošek:
    stíny 3 druhy, lesk na rty, dvě nové černé řasenky, naušnice, náramek a odznáčky

    od rodičů:
    mobil Nokia C6 (je absolutně dokonalý a mám k němu americkou nabíječku, a jelikož nemáme americký zásuvky tak se ta americká nabíječka píchne do takový speciální která se dá dát do čr zásuvek ... wááá ty američani mají lepší zásuvky než mi mají také hezké ...), iPod úplně stejný jako měla Ashleynka v klipu Not Like That ... *14*
    potom puzzel naprosto úžasné, potom mám s celou rodinou dohromady novou telku .. to znamená že já a Kačka se budeme dívat na tu starou plazmu a mamka s tatkou na tu novou takže se budu moct koukat na co chci ... *14*
    No a potom ještě od rodičů ten deodorant Playboy ten new ... a mikinu Playboy ...

    od jedné babičky:
    500,-
    pyžamo Panter
    spodní práslo playboy
    a ještě ěnjaké kravinky

    od druhé babičky:
    dvě mikiny (jako od Avrilky skoro stejné)
    tričko (stejné jako měla Ashleynka v těch jedných candids já ho abby ukazovala a ona mě ho koupila jupííí)
    a potom ještě nějaké maličkosti

    Páááni já teho dostala mrtě moockaa
    jo a ještě takovou štřapatou kabelku jako má Nessy *14*
    Jupííí *14*
  • kajuska4

    Re: ok

    Super dárky.. *14*
  • kajuska4

    Re: Re: ..

    Stejnak je po vánocích *15* *14*
  • kajuska4

    ok

    Od babičky jsem dostala..
    deodorant
    prostěradlo fialové
    budíkxD
    balzám na rty
    legíny a tilko.. *1* *1*
  • kajuska4

    Re: ..

    Asi jo *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: ...

    Tak paaa... *9* *14*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: ...

    Já už musím jít jedeme k babičce paaa *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit