Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • puspuspusinka

    Re: ehmm

    http://www.youtube.com/watch?v=ZuRy _4aHkL8

    Mám záchvat smíchu ... *15* *15* *15*
  • puspuspusinka

    ehmm

    Jako podle těch ukázek a songů z toho filmu ... už teďka chcípám smíchy ... Ashleynka si zahraje šprtku (Gabriella Montez xDD) a bude taky dcl nešikovná jak sem viděla ten trailer ... bože to bude nejúžasnější film s Ashleynkou ... ááá už ho chcu viděěět ... *15*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: :)

    Ano.. *14*
  • puspuspusinka

    ???

    Kajuško ten muzikál RENT ... co bude na 2 asi není s Nessynkou ... máš tam rok výroby 2008 ... *7*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Re: Ach Můj Božee...

    jj *14*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: :)

    Jo máš recht je teprve 11 ...
    A přesně ta novinka to je úplně to tě celou skolí ... *15* *15* *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: :)

    Páááni co lepšího se může stát ... teď o Vánocích budeme mít Ashleynku na Markíze ... a bude to pro nás premiéra ... já twee ... sem z toho mega šťastnáá ... *14*
  • kajuska4

    Re: Re: :)

    Mno to je jasný já taky nepůjdu spát je brzo a ještě ta novinka *14*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: Re: Ach Můj Božee...

    Přesně ... já newím jestli mi to táta dovolí on se bude čučet na co chce takže si to nechám nahrát na flašku ... a druhý den se na to kouknu ... *14* Páááni už se nemůžu dočkat ... to je bestovníí ... *14*
  • kajuska4

    Re: :)

    Jasný budeme *4*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Re: Ach Můj Božee...

    Super..tak mně jedno dáš *15*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Ach Můj Božee...

    Přesně naši češi jsou blbci neumí nic.. *8*
    a já mohu říct strýcovi že ať to natočí taky aspoň 5x hehe *1* *4*
  • puspuspusinka

    :)

    Hey budeme chvíli kecat?? Ale táta mě vypne net až pujde spát, takže jenom chvíli, já teď stejně neusnu když sem tak rozrušená tou novinkou yeahhh
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Ach Můj Božee...

    Bezva.. *4* já už se těším a když to půjde natočím si to na kameru..a dám to na youtube.. *4*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Ach Můj Božee...

    Báječný žee... Já na to ještě teďka čučíím ... aspoň že máme to slovensko když češi sou s tím dabováním na nic ... *8* *14*
  • kajuska4

    Re: Re: Ach Můj Božee...

    To budu u tety na slovensku *4* takže se budu dívat..to je skvělý určitě i sestřenice semnu *14*
  • kajuska4

    Re: Ach Můj Božee...

    COže super Markízu máme ááá omg se budu dívat newa že ve slovenštině aspoň něco *14*
  • puspuspusinka

    Ach Můj Božee...

    Kajuškoo ... Klaruškoo ... wááááá
    Sem z toho celáá ... yeahh ...
    Takže lidi dávejte bacha ... konečně všichni uvidíme nadabovaný Picture This (boužel ve slovenštině ale elpší než nic) 29.12.2010 na Markíze ... teeda lidi ... jako řeknu Vám já z tý novinky málem nedejchala...
  • kajuska4

    Re: Páááá

    Dobře..dobrou noc *14*
  • puspuspusinka

    Páááá

    Ani jedna newíme o čem si povídat ... tak já půjdu ... ju?? *7* *14* Doufám, že ti to nevadí ... tak páá Kajuško ... milujutěě.. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit