Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: áá

    To je ale proměna co?? *15* *15* *15* Na všech Candids je taková bez nálady a jsou po dlouhý době jedny se Scottem a hned se culí jako sluníčkoo ... á je tááák sladká *14* *4*
  • kajuska4

    Re: Re: áá

    Ááá..přesně..jím..to..tak..sl uší.. *14*
  • puspuspusinka

    Re: áá

    Áááááááááááááááá ... no konečně já se tu bojím ... wááááá ... miluju Scotta a Ashleynkuuu ... jééé ani newíš jak sem na tohle čekala,... Scott je prostě bestovej .. *14* *4*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Re: Twe

    ÁÁá už vím ona to myslela moje rodina a rodina muže...teď jsem si to přeložila *14*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Re: Twe

    Tož já nevím.. *15*
  • kajuska4

    áá

    Nemusíš se bát jsou nové Ashleynky a Scotta paparazzi áááááááách jsou furt spolu... *3* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: Twe

    no to wim taky ... ale tak jako jak to mam asi přeložit?? man je člověk i muž ... tak co?? se svým člověkem nebo co?? *15* *15* *15* Je to trochu divná větaa...
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: =p

    Jasné v pohodě.. *4* ... *14* ..
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Twe

    Ehm..Man je člověk.. *15* *14*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: =p

    Jansý, já jenom hledala fotky Scotta a Ashley a našlo mi to tohle *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Twe

    Jooo!! *14* *4* *9* I když Jared byl též fajn, ale na Scotta prostě nemá, Scott je úžasnej a příde mi že se k Ashleynce chová děsně hezky, ale teď napsala Ashleynka na Twitter něco o tom že dělala na Díkůvzdání se svým klukem snídani pro svou rodinu ... myslíš že myslela Scotta?? Ono tam totiž bylo my man ... tak sem to takle přeložila ale nwm to jistě?? *7* *3*
  • kajuska4

    Re: Twe

    Přesně je lepší a hodnější a nechci aby se mezi něma něco stalo.. *13* *9* *14*
  • kajuska4

    Re: Re: =p

    Ale tak slušelo jím to ale už je to dávno tak už na to nemysleme *15* *14*
  • puspuspusinka

    Twe

    Hledám už půl hodiny nějakou hezouškou fotešku Ashleynky na dnešní den ... *15* A nic ale koukám na Sashley ... a yeahh ... ty mají tolik nádherných fotešek a candids spolu, štve mě že teďkonc nejsou spolu nikde vidět ... *9* Ale třeba protože Ashleynka natáčí ... snad budou aspoň fotky z Vánoc nebo z Nessynky oslavy kde budou oba ... protože kdyby tam oba nebyly tak by to bylo už divný že by spolu nebyly ani na Vánoce?? *7* *9* Bojím se že se mezi nimi něco stalo, protože já Scotta miluju podle mě je to nejlepší kluk s kterým Ashleynka kdy chodila ... *14* *3* *3*
  • puspuspusinka

    Re: =p

    AHojík no u nás máme sníh a je to nádherný sice zimaa... ale nádheraa...yeahhh... *15* *15* *15*
    http://www.google.cz/imgres?imgurl=http://ashleytisdale440.files.wordpress.com/2009/02/zac-and-ash-kisse-kisse-yayaheaya1.jpg&imgrefurl=http://finestra.blogfa.com/page/how.aspx&usg=__OaNttQuhgDFRoXJ9pNc506u65bs=&h=500&w=299&sz=14&hl=cs&start=0&zoom=1&tbnid=otnvg0FKe_x27M:&tbnh=122&tbnw=73&prev=/images%3Fq%3DAshley%2BTisdale%2Bkissing%26hl%3Dcs%26biw%3D1362%26bih%3D505%26gbv%3D2%26tbs%3Disch:1&itbs=1&iact=hc&vpx=250&vpy=104&dur=5469&hovh=290&hovw=173&tx=89&ty=170&ei=4brwTJqTDomMswaVxtyCCw&oei=gLrwTP-ACY-Cswa2yonzCQ&esq=10&page=1&ndsp=29&ved=1t:429,r:20,s:0
    Koukej já wím že je to divný Zac a Ashley, ale hrozně se mě líbí jak se spolu líbají i když to vypadá prostě divně ale chodily spolu tak coo ... *15* *15* *15*
  • kajuska4

    =p

    Ahojík....ááá...už večer sněželo..brr..zimááá.. *9* ehm.. *1*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Jžš xDD

    Dobrou noc Míši a Klárushko..Miluji vás taky.. *14*
  • klaruska44

    Re: Re: Re: Jžš xDD

    *1* mno tak když si tu nebyla tak jsme nechtěli kecat beztebe..tak paapa.. *14* *14* já už jdu taky dobrou noc Kájushko..I love Vashley *14* *4*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Jžš xDD

    Jo a víc než 100% si zasejc něco koupím Vashley nebo Avril Style ... yeahhh Miluju Vasril ... *15* *14* *3* Pááá Miluji Vás... *14* *14* *14*
  • puspuspusinka

    Re: Jžš xDD

    Jéééj tak vy se asi díváte *9* *9* No to já tady asi čekat nebudu, a pujdu se též na něco dívati, sakra koukejte na to už začínám mluvit jako vy dvě *15* *15* Nakonec ze mě uděláte moraváka *15* *15* *15* No tak já tedy půjdu a zítra ráno se tu ještě za vámi stavím než pojedu a poté dám fotky na rajče.net a ukážu vám je ... *14* *4* *3* Pro vás vyfotím hodně čertů abyste viděly kdo mě včera všechno zmrskal ... *15* *15* *15* Tak zítra ráno za vámi ještě přídu snad tu budete *14* *14* Miluji Vás hrozně MocQy ... Moc... *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit