Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: ..

    Kajuš to ten puk že?? *7* *15* *15* Jak by řekl: Tebe asi puk preštil ... *15* *15* *15* Že my lezeme furt na ten hokej a pak se divíme že sme praštěný ... twe mě už vážně hrabee... *15* *15* *15* *15*
  • klaruska44

    Re: =O

    Já nevím...jako ale za to může ten blb kdyby mně neshodil a nespadl mně twe tak ti ho dám ale stejnak já s mobilu nepíšu když jsem na netu tak s netu.. *1* *14*
  • klaruska44

    ...tohle řekl brácha..:

    Twe....ta Ashley je kočka kdyby nebyla zadaná řekni.. *15* no twe já na něho tak tlemila *15*
  • puspuspusinka

    =O

    Klaruš jak to prosimtě vydržíš bez mobilu takou dobu co bude v opravně?? *7* No mě by asi jeblo ... *15* *9*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: ..

    Čauky.. *14* *4* Míši tak to jsme dvě.. *1*
  • klaruska44

    Re: Re: Re: Re: ???

    Já taky.. *15* *14* už mám vybranou..mno...strašně krásné paparazzi..fakt.. *14* hej to nevíte co řekl brácha na ty fotky..napíšu vám to na nový *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: ..

    *1* *1* Jžš ... já sem asi praštěná ... já sem hrozně HAPPY *1* *1* To už nejni normální ... *15* *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: ???

    No to sme dvě já už jich taky vystřídala asi 5 *15* Ale už jsem zakotvila ... *15* *15*
  • puspuspusinka

    Re: ..

    No konečně *15* *15*
  • klaruska44

    Re: Re: ???

    Ehm..nevím jakou si dát když jich je přes 30 *15* *14*
  • klaruska44

    ..

    Ahojky zlatka.. *14*
  • kajuska4

    Re: ???

    Hehe.. *15* *15*
  • puspuspusinka

    ???

    Klaruška se přihlásila a zatím mění jenom fotešky a ještě nezavítala semkaa... *15* *15* *15* *15*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Re: áá

    ok *14*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Konečně

    Přesně..já taky miluji takové Candids..áá *14* *14*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Konečně

    Awe já sem ráda že to takle trvalo,... to znamená že je jich hodně a to já miluju tyhle šťastné candidsky kde je jich hooodně

    Páni už zase žvanim 5. přes 9. *15* *15* To sem celá já když sem happy ... *15* *15* *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: Re: áá

    Wááá ... dneska budu mít parádní den, absotluně jeden z nejlepších ... Sashley jsou spolu a šťastní ... a je to OK ... jedu do Rakouska ... no dneska je rpostě nádhernej deen ... myslím že už mi ho snad nic neskazí ... *14* *3*
  • kajuska4

    Re: Konečně

    Přesně já už je tam mám taky..hehe... *4* *14*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: áá

    Áááá..přesně...omg..sluníšk o..naše.. *14* *14* *14* *4* *14* *14* slušelo jím to spolu až tak moc *14*
  • puspuspusinka

    Konečně

    Konečně se mi to přidalo na blog *14* To to trvalo ty Candids dneska *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit