Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • klaruska44

    Re: Re: Re: Áááá ... :D

    wow :)) ♥ tak to je i u mně s Lukem :D že Kájuš xD
  • klaruska44

    Re: Re: Ashleynka zlatá ♥

    jo v poho :)
  • puspuspusinka

    Re: Re: Áááá ... :D

    Ale tohle není, tak jako, že by se mi líbil kluk a chtěla bych ho, tohle je bližší poznání ... líbí se mi jaký je uvnitř jeho názory a celkově je mi s ním úžasně ... !!! :D :D :D
  • kajuska4

    Re: Áááá ... :D

    přeju ti to :)
  • puspuspusinka

    Áááá ... :D

    Když, já sem fakt asi zamilovaná ... :D
  • puspuspusinka

    Re: Ashleynka zlatá ♥

    Ahojík, zlatí,
    promiňte, pomáhala sem rodičům, přijeli z nákupů tak to všechno vyložit ... :D
  • klaruska44

    Ashleynka zlatá ♥

    Ahůj :D
  • kajuska4

    Re: Re: Re: ...

    Však jo já moje kamarádka Maruška má 4 kluky a jezdi za všema..já to chápu jsme mladé musíme si užívat ne :D:D xD
  • kajuska4

    Re: ...

    moje slova napíšu jí do vzkazů myslím Kláruš..xD
  • puspuspusinka

    ...

    Je tu Klaruška i Markétka, kdyby se přidali, bylo by to fajné ... :D
  • puspuspusinka

    Re: Re: ...

    To je podle mě správný přístup, netrápit sebe ani jeho, a snažit se žít dál ... i když s jiným ... v tomhle chápu Miley ... on jí každej pomlouvá, že je děvka, jenže, ona když byla poprvé doopravdy zamilovaná do Liama, tak to pro ní potom bylo těžký a proto chodila s více kluky ... a kámoška moje, ta je třeba taková, že má třeba 3 kluky najednou a hraje si s nima, a když se jí řekla proč, tak mi řekla, že zatím je ve věku, kdy si chce užít, vím že se to nedělá, ale asi fakt nejsme ve věku, kdy vydržíme ve vážném vztahu ...
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Ahojík :))

    jo rozjedééém budu mocká ráda
  • kajuska4

    Re: ...

    No jo docela ale utekl s tama a hledají ho...už je i myslím s ním konec nevím o něm nic ale tož kamarád to můj bude :) a mám ostatní kluky takže až s tohohle budu v poho tak pak až budu chtít..;) a co ty?
  • puspuspusinka

    ...

    No a co jinak, jak se máš Kajuško? :D Doufám, že už je všechno v pohodě??
  • puspuspusinka

    Re: Re: Ahojík :))

    Nee, na FB bych vůbec nebyla, ale když já si tam píšu no víš s kým ... :D :D S tím novým úžasný klukem ... :D :D Jak sem ti říkala ... no jinak konečně mi to tu jde, a zase rozjedeme diskuzi ne?? :D :D
  • kajuska4

    Re: Ahojík :))

    Ahojky,
    to je báječně že si z5..já už se lekla že zůstáváš spíše na fb a mám se skvěle a co ty?.Já jsem také ráda že se baví s něma :-*
  • puspuspusinka

    Ahojík :))

    Konečně se mi jde přihlásit ... jako už je to tu zase dcl v pořádku, ale správcovství a smajlíky pořád nejde, ale bez toho přežiju ... :)) No a co jak se máte? Ashleynka je teď super kámšoka s Haylie Duff a já sem ráda, protože Haylie i Hilary mám ráda ... :))
  • Re: newim co se STARAS

    Jejda tak se chtěla jenom zeptat! OMG
  • kajuska4

    Re: Re: Grrr :-//

    Moje slova,ono už je to spravené..možná je to kvůli pc nebo fakt nevím :(
  • mmaarrkkeettaaaa

    Re: Grrr :-//

    To by byla škoda kdyby jsi se vrátila až to bude v pořádku :( To může trvat třeba dlouho :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit