Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kajuska4

    Re: Grrr :-//

    To je divné,mně jde vážně všechno,krom smajlíku :( ♥
  • puspuspusinka

    Grrr :-//

    Ty osobnosti mě neskutečně štvou !! :// Nemůžu se dostat na vzkazy nemůžu si změnit fotku nemůžu nic ani správcovat už nemůžu :(( Štve mě to já chci, aby mi to normálně fungovalo, na jiném počítači mi to jde v pohodě ale na mojim už nee ... :(( :(( :(( Achjoo, asi se na tenhle profil vykašlu a založím nějakej novej nebo už fakt nevím a vrátím se sem až to bude všechno v naprostém pořádku !! ://
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Re: Hellcats

    hahaxD
  • mmaarrkkeettaaaa

    Re: Re: Re: Re: Re: Hellcats

    Jak přeje Boiymu dobrou noc a potom si lehne a ta postel se zavře :D
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: Re: Hellcats

    S jakou postelí xDD Ty kráso xDDD
  • mmaarrkkeettaaaa

    Re: Re: Re: Re: Hellcats

    Ten film Sharpays fabulous adventure je dokonalý :D Hlavně scéna s postelí :D ...
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Hellcats

    Není zač..dlouho jsem o tom nějak neslyšela víš :) ♥ mně se totiž víc líbí SFA ♥ tam to Ash sekne víc ;)
  • mmaarrkkeettaaaa

    Re: Re: Hellcats

    Aha :D Ale dík i tak za odpověď :)
  • kajuska4

    Re: Hellcats

    Ahoj..no to nevím,já ho moc nemusím nějak se mně nelíbí fakt nevím :(
  • mmaarrkkeettaaaa

    Hellcats

    Ahojky, bude se vysílat nová řada Hellcats??? Na netu se píše jo i ně tak nevím. Byla by škoda kdyby ho přestali vysílat, protože ten seriál je fakt dobrej :(
  • kajuska4

    Re: Sice...

    Čauky...tak u mně je to dobré ale Kláruš taky nejde mazat ale už fotky idou měnit ale zase smajly blbnou nějak ale už je to lepší a jsem za to ráda ♥
  • puspuspusinka

    Sice...

    Ahoooj, sice se ty osobnosti, vrací do nomrálu, ale pořád nejsem správcem a nemůžu mazat, a taky mám pořád poštu rozházenou nebo vůbec problémy dostat se na profil ... !!! *8* Grraaáá ... ale aspoň že už se to lepší ... *15*
  • Re: Prosím hlasujte pro Ashleynku

    Asjh *14*
  • puspuspusinka

    Prosím hlasujte pro Ashleynku

    http://blogisekzuka.blog.cz/1105/sc hoda-v-hlasech-v-sonb-hlasujte

    P rosííím
  • Re: Re: Re: CO???

    *14* *14* *14* *14*
  • puspuspusinka

    Re: Re: CO???

    Tohle je diskuzi o Ashley Tisdale a všechny otázky k ní jsou tu na místě !!!!!!!! Takže tady přestaňte nadávat a ano Ashley váží kolem těch 50 kg možná i méně netuším nějak tak, je vážně super, a její postava je dokonalá vždycky byla *14* *14*
  • Re: Áááááááááá :///

    taky jsem naštvanáá *8*
  • Re: CO???

    Ahojky,
    sice to je její soukromá věc ale myslím že važí okolo 50-55 kg nevím přesně ale myslím si to *14*
  • CO???

    Ja jsem jenom chtela vědět jestli bych treba dokazala zhubnout a byt taka sexy jako AShley KAPIŠ TO!!!! I bez tvoje ho nebo z tvojim virem bych spala.....nevim co tu do toho zatahuješ viry OMG.....spamatujse a nedělej si na internetě trapasty trapko. A zeptat se mužu na cokoli co budu chtit, je ti to jasnýýý?? tak se běž vysrat na zachot a potom jit spat s večerničkem ty ničemo!!!! *15*
  • newim co se STARAS

    Co se do jejich soukromych vecech staras. Bež za ni a zeptejse a neptej se nas, jinak se naseru a dam ti do počiku taky vir že se z toho nervyspiš *16* neni to tvoje vec!!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit