Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • puspuspusinka

    Re: Re: Drsnýýý

    Styď se ... sežrat Ashleynku ... *15* *15* *15* *15* Že se nestydíš ... *15* *15*
  • kajuska4

    Re: Drsnýýý

    Hmmm...mňam...dala..bych..si..jé
  • kajuska4

    Re: Re: Re: xDDDDD

    *15* *15* *15*
  • puspuspusinka

    Drsnýýý

    Hey tak tenhle dort bych si asi někam dala do vytrýny a každej den nad ním slintala ... http://ash-and-ve.org/Gallery/displ ayimage.php?album=1853&pid=75961#to p_display_media *15* *15* *15* *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: xDDDDD

    Anooo *15* *15* *15* *15*
  • kajuska4

    Re: xDDDDD

    Já chcu taky!!! *15* *15* *15* *15*
  • puspuspusinka

    xDDDDD

    Jéééééééé ... mamííí kup mi taky takovýho medvídka ... jáá chcííí medvídkaa žůžovýýhoo ... jéééé ... *15* *15* *15* *15*
    http://ash-and-ve.org/Gallery/displayimage.php?album=1853&pid=75959#top_display_media
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: Cvok xD

    Už sem se lekla ... *15* *15* Tak v tom případě divná jsem, protože v Příšerkách se mi nelíb tam vypadá blbě ale v Náhradníkovi se mi líbí až moc ... *15* *15* *15*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Cvok xD

    Né nelíbí.. *3* *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Cvok xD

    Neříkej že se ti taky líbí ... *1* *1* *1*
  • kajuska4

    Re: Cvok xD

    Né nejsi.. *15* *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: xDD

    Tjn ... plno nechce ... ale já chci ... *15* *15* Ale až později nejdřív si chci užívat ... *15* *15*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Re: Debil no xDD

    Mně už to nějak nebaví... *1*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Re: Zashley

    *15* *15* *15*
  • puspuspusinka

    Cvok xD

    Kajuš, já jsem normálně úplně divnáá ... ten kluk co hrál v Příšerkách z Podkroví Ashleyninýho kluka ... tak ten hraje i v Super Náhradníkovi, ale to myslím víš ... no a mě se začal děsně líbit v tom Super Náhradník jako Justin ... *15* *15* *15* No nejsem divnáá?? *15* *15*
  • kajuska4

    Re: xDD

    Áhha...ale teď je plno lidi co nechce *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: Zashley

    Jenom jsme se nepraly o kluka ale o spravedlnost ... *15* *15* *15* nebo jak by se to dalo říct *15* *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: Debil no xDD

    No to byl úplně boží Comeback ... nebo jak se jenom ototčil a už tam seděl s Ozzákem Lexa a prej haaa... oni se nám rozmnožujou *15* *15* *15*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Zashley

    Ano to jsme.. *14* *14* BFF.. *14*
  • puspuspusinka

    xDD

    Normálně kámoška, se nechce vdávat a nechce mít rodinu že prej si chce užívat jako ty ... ale svatební šaty si prej koupí ... *15* *15* *15* Ty prej chce ... *15* *15* *15* Sem z ní umírala a druhá kámoška prej takový no já se nechtěla vdávat, ale zdál se mi sen jak jdu v těch nejkrásnějších svatebních šatech k oltáři a hned sem změnila názor ... a vdávat se budud ... *15* *15* *15* No já z nich v pátek umírala *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit