Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Debil no xDD

    áha *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: xD

    Faktish??? *15* *15* To já myslela, že střelený nápady tu mývám já ... *15* *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Zashley

    No mě vlastně příde že s nima máme děsně společnýho, taky jsme byly takový "rivalky" a teďka jsem jak ony dvě BFF ... *15* *15* *14* *14*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Debil no xDD

    Jo já jsem použila tu hlášku z Comebacku *1* *1* *1* Z toho sem umírala smíchy ... oni mu ukradnou buldozer ... debil no ... *15* *15* *15* *15* *15*
  • kajuska4

    Re: Zashley

    Je užasná věta.. *14* *14* *14* *14*
  • kajuska4

    Re: xD

    Dobře... *14* *14* *14* asi si to udělám taky.. *14*
  • kajuska4

    Re: Debil no xDD

    Ale nejsi debil...toho si všimne málo lidi jak tak vidím *15* *15*
  • puspuspusinka

    Zashley

    Ashley drží časopis kde ještě chodila se Zacem *15* Jakoo ... ale když si dneska uvědomím, že kvůli Zacovi málem nebyla Vashley, protože se o něj prali ... tak bych ho nejradši ehhmm ... ještě, že Ash si našla Jareda, a byla s Nessie nej kámoška ... *14* Líbí se mi jejich věta: "Jaký si to uděláš takový to máš" ... *14* *14*
    http://ash-and-ve.org/Gallery/displayimage.php?album=1843&pid=76049#top_display_media
  • puspuspusinka

    Debil no xDD

    Kajuško, já jsem teda blesk ... *15* *15* Až teď jsem si všimla že máš zase Avril ve fanclubu ... supeer ... *14* *4* *15* Sem to ale blesk ... *15* *15* *15*
  • puspuspusinka

    xD

    Kajuško, víš co sem si ve čtvrtek koupila ve městě? *15* Album který jsem pojmenovala VIPA ... a do toho jsem anpsala Nejkrásnější chvilky s mojí nejlepší kamarádkou Kajuškou Šimáků ... a plánuju, že tam příde mega moc fotek ... *15* Budeme fotit ... *14* *3*
  • puspuspusinka

    Re: Re: xD

    Jo, už vím, jsem si všimla až teď ... *15*
  • kajuska4

    Re: xD

    *9* *9* jsem tu babička nebyla doma tak,mně taťka hodil dom *4*
  • puspuspusinka

    Re: pp

    Ty seš o těch víkendech na roztrhání ... *15* Už aby byly VP a bylas u mě ... budu tě mít jenom pro sebe ... *15* *15* Tak se měj pááá zlatíčkoo budu na tebe čekat ... *14* *14* *14* *3*
  • puspuspusinka

    xD

    Kajuško, to jsem teda 2 ... taky se těším až uvidím svůj blog ... jenže zatím nevím jak to bude jestli to do prázdnin bude OK ... Víš co by podle mě měly udělat?? Spousta lidí si jenom založí blog a pak na něj nechodí po půlroční nestarání se a nenavštěvování toho blogu bych ho prostě smazala ... apk tam akorát zaplňuje místo ... a oni varovaly že když bude až moc blogů ... tak to přestane fungovat nebo budou potíže s tím serverem ... jako já si všechny svoje starý blogy co nepoužívám smázla a dneska sem to chtěla dodělat ... a nefaká ani to zrušení blogu ... tak jakoo ... pak to takle vypadá ... *9* *9*
  • kajuska4

    pp

    Míšulko,my jedeme k babičce tak se měj paaaaaaa *14* *14*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Re: ??

    Dobře se těším až uvidím.. *14*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: ??

    Takže je chyba v serveru a ne v nás a našich kompech ... *9* Tak to je zlý ... *9* Snad se to brzy spraví ... doufám, že už příští týden to bdue všechno ok ... abych mohla si to začít o víkendech upravoavt, než to o prázdninách rozjedu ... *14* *3* *14* Doufejmee... *14* Jinak tenhle víkend teda budu dělat grafiku a designy a budu si s tím vyhrávat ... *15* Aspoň už budu mít layout a popisky než to začne fakat ... *14*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Re: ...

    Jj je *15* *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: ...

    Nějak se v tom nevyznám ... nevím kde se tam co zakládá atd. je to nějaký divný *15*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: ??

    to nejde ani tak..tak já opravdu nevím..zase to mně to hlásí chyba *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit