Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • puspuspusinka

    Help me please...

    Kajuško ... potřebuju pomoc ... on mi vůbec nechce fakat server blog.cz, mě nejde zrušit ani založit blog ... *9* Já už nevím jak dál, skusíš to ty? Jestli ti to půjde??? *7*
  • kajuska4

    Re: 2 photos

    Krásná..to je bomba..jsem ráda že se přidávají.. *14*
  • puspuspusinka

    2 photos

    Hey už se mi 2 fotešky přidaly supeer ... *14* *3* *15*
  • puspuspusinka

    5 dní xD

    Zlatka, za 5 dní ... už to budou přesně 2 roky, co jsem na OSOBNOSTI.CZ ... Už celé 2 roky, to je šílený jak ten čas utíkáá ... yeahhh ... takže mám výročí ... 21.4.2011 ... *1* *14* *14* Yeahhh *14* *14* *14*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Stupid New

    Anoo *9* *9* *9*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Juchůůů

    Já budu zatím přidávat co budeš pryč ... *3* *14* Pááá
  • puspuspusinka

    Re: pp

    Achjoo ... dobře ... měj se ... pááá Miluji Tě ... *14* *14* *14*
  • kajuska4

    Re: Juchůůů

    Přesně..je to lepší.. *14* *14* *14*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: :-)

    Staší o prázkách.. *14* to nemusí spěchat *4*
  • puspuspusinka

    Juchůůů

    A jedna koukám skvělá super zpráva ... možná Ashleynka klesla což mě štve, ale zase na druhou stranu, začaly se jí přidávat fotky .... a má jich tam tolik božích ... *14* *14* *14* Aspoň něcoo ... *14* *14*
  • kajuska4

    pp

    Míšulko,omlouvám se ti ale jdu se psem a pak jedu na oběd k taťkovi,dlouho jsem tam nebyla,tak se měj,miluji tě a paa *14* *14*
  • kajuska4

    Re: Re: Stupid New

    Omg to snad neeee *16*
  • puspuspusinka

    Re: Re: :-)

    Dobře, a chceš tu gallery začít hned? Nebo to počká do prázdnin? Já nevím jak to budeš chtít? *14*
  • puspuspusinka

    Re: Stupid New

    Sakra zase se to nedopsalo tak znova: Ashley klesla zase na 26. místo do druhýho sloupku a to už byla na 19. *8* *16* *9* *9*
  • puspuspusinka

    Stupid New

    Ááááááááááááááááá
  • kajuska4

    Re: :-)

    Dobře tk klidně mně můžeš pomoct,jsi hodná zlato.. *14* *15*
  • puspuspusinka

    :-)

    Supeer ... a nechceš si o prázdninách taky přesunout a udělat o Vashleynce s gallery? *15* No to je asi blbej nápad to neřeš, ale s tou gallery ti ráda pomůžu nomrálně založ novej blog ... a pak ti s tím budu pomáhat jakýkoliv budeš mít otázky ... já už si to jenom tak zkoušela a bylo by to super ... na normální blog bych ty candids atd. přidávala nomrálně a na gallery bych to měla jako to má ash-and-ve.org ... prostě to je můj vzor ten její blog ... *14*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Ahoj:-)

    Tak já nevím,mně je i jedno klidně jenom o Vashleynce.. *14* *14* *14* ..a chci taky gallery ale nevím jakto udělat *3*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Ahoj:-)

    Dobře, a už asi víš co sem udělala na blogu co?? *7* Tak co mám v plánu povím jenom tobě *14*
    Ještě jsem se úplně nerozhodla jestli Vashril nebo Vashley ... ale víc mě láká Vashley ... mám to tak ráda, ale zase chtěla bych blogovat i o Avril ... takže ještě v tomhle nejsem plně rozhodnutá ... ale 100% vím, že se přesunu ... na jiný blog, kterým ale začnu až o prázdninách a doufám, že ten mi konečně vydrží *15* *15* Víš a v plánu mám zavést to tak trochu jako jsou ty super americký blogy ... že bych měla 2 na jednom by byla galerie a na druhém bych nomrálně blogovala ... *15* Ale pořád nějak nevím ... ale asi to udělám jenom o Vashley protože blogování o Vashley jsem měla nejradši ... a o Avril já nevím, chtěla bych blog o ní, jenže mě to nějak nebaví blogování o Avril ... i když jí miluju ... *7* No takže asi spíš ta Vashley ... nebo sakra já nevím to je děsný ... *15* *15* Co myslíš ty?? *7* *15*
  • kajuska4

    Re: Ahoj:-)

    Ahoj,nevadí já to pochopila... *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit