Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Re: Konečně !!!!!!

    Aha tak to já ne já jsem to ještě neviděla nějak mně to nezajímá *1* *1* *14*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: Konečně !!!!!!

    Yeahh ... *15* Kajuško ... víš o tom, že mimo Vashril začínám mít jako vzor i Bellu Swan ... ne Kristen tu ráda nemám, ale Bellu Swanovou ... ze Stmívání ... *14* Mě se líbí, její povaha a to jaká je a že s ní mám jakoby dost společnýho ... *15* No jo sem asi praštěnáá ... ale pomátla jsem se do Twilight Sagy *15* *15* *15*
  • kajuska4

    Re: Supeer...

    Určitě bude já to vím *14*
  • puspuspusinka

    Supeer...

    Tak áno ... o prázdninách zruším blog ash-tisdale-org a i ostatní blogy a prostě začnu mít jen jeden a zaměření pořád jen na Ashleynku Nessynku a Avrilku ... prostě už jen ty 3 ... Doufám, že mi to vyjde a že bude super ... *14* *14* *14*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Konečně !!!!!!

    Přesně!Ten by byl nejlepší *14* *14*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Re: Vzpomínání ...

    Ale víš mně to tak připadá stejně,na tuhle stránku se nechci nikdy vyprdnout a na Vashley a na tebe a na Klárušku taky nikdy!To bych byla ůplně blb*
    *9* *14* *14*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Konečně !!!!!!

    Bych chtěla aby ten shoot nafotila Ash znova ale s Nessie protože je úplně totálně božeksej shoot ale kdyby byla s Nessie tak nemám ani slov jak by byl úžasnej ... *4*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: Vzpomínání ...

    Děkuji *14* Ale štvou mě ty ostatní ... Simca2 a pak ty další 3 který už si nepamatuju jména ... byly tady denně ... a od VELKÉHO SMÍŘENÍ se na to vykašlaly ... podle mě měly víc než Ashley rači ty hádky *9* *9*
  • kajuska4

    Re: Konečně !!!!!!

    Přesně jsem tak moc ráda.. *14* *14*
  • puspuspusinka

    Konečně !!!!!!

    Ashley má konečně 1900 fotek ... už jenom 100 a má 2 000 ... konečně se začaly přidávat ... ještě že je konečně začal taky někdo přidávat a oni se přidávají *15* *15* *15* Ty moje už se dávno nezobrazují ... *9* Aspoň jedna dobrá zpráva *14*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Vzpomínání ...

    Přesně tak s Aakristinou se už tak nebavím,stejnak tu nechodí ale ty si má přednější kamarádka a bff *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Re: Omluva :-(((

    Tak ano o Vashrilce klidně *14* *14* zkus to třeba,to bude dobré♥
  • puspuspusinka

    Re: Re: Vzpomínání ...

    No nebýt mě, tak tu hádky jsou asi dodnes ... všichni jste mě považovaly za blázna když jsem se pokusila dát světy Ash a Nessie dohromady *15* Tak jsem se nejdřív začala bavit s oběma skupinama a řekla si že když přesvědčím takový ty hlavní (za ty jsem považovala tebe a Simcu2 ) že to snad i půjde nelíbilo se mi že jsou mezi vámi hádky a že se nemáte rádi i když jsou Vashley BFF ... no jenže potom ti někdo od Ash nakecal že to všechno jenom hraju a že Nessu nemám ráda a že tě chci jenom zneužít nebo jak to bylo ... a tys mi napsala něco hnusnýho a já tě hned poslala do pr a začala sem ti hnusně nadávat a takle sme si psaly asi týden a pak IGNORACE ještě že sem tý povahy že se prostě musím usmířit a nesnáším když sem s někým blbě skončila ... Tak sem ti to všechno vysvětlila ... a Najednou jsme začaly si být blízké a pak jsme byly BFF až do dnes ... a už plánujeme i společný prázdniny ... jsem tak šťastná že to tak dopadlo ... a už jsem i vzpoměla kdo nás rozeštval myslím že to byla Aakristina jak tě nenáviděla a přitom ste byly bývalé BFF a teď už se spolu zase bavíte ne? *3* Jsem ráda že to takle dopadlo ... A že jsem nakonec dala dohromady i ty dva světy a začaly jste mít všichni nebo spíš většina rádi obě dvě *14* *14*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: Omluva :-(((

    Dobře, to jsem ráda ... *14* Jo a Kajuško až ke mě pojedeš, tak ode mě budeš moct i blogovat *3* Už přemýšlím nad vším *15*
    A o prázdninách bych dělala pro obě designy jestli budeš chtít to budeme mít času třeba každej tejden bych mohla dělat pro obě designy *15*
    Jo a přemýšlela jsem že bych zrušila všechny svoje blogy o prázdninách a udělala jenom jeden s Vashrilkou ... kde by byla Avril, Ashley a Nessie, co myslíš mám se do toho pustit? Nebo je lepší když mám jen o Ashley? *7* Já nevím, ale chtěla bych skusit o všech třech a kdyby to neklapalo, vrátila bych se k Ashley ... nebo newim ... *15*
  • kajuska4

    Re: Vzpomínání ...

    Ano pamatuji..to bylo užasné..ikdyž tu byly hádky samé u Nessky a u Ash ale nevadí,já tě furt měla ráda *14* *14* *14*
  • puspuspusinka

    Vzpomínání ...

    No pojďme rači změnit téma, napadlo mě VZPOMÍNÁNÍ ... že bysme vzpomínaly, jak jsme se vlastně poznaly a jak naše BFF začalo ... pamatuješ si ještě vůlbec něco??? *14* *7*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Omluva :-(((

    Na tebe?Nikdy nebudu naštvaná!!! *14* *14*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Omluva :-(((

    To teda nevím ... já neumím dělat hezké layouty *9* S tím tvým sem se snažila fakt moc, ale stejně to vypadá divně ... *9* Ale to už neřeš ... já se teďka o víkendech učím sem tam různé nové věci a nové efekty a novinky a dyžtak bych ti dělala o prázdninách ... ale teď to nechám plavat když máš layouty od ní *3* Jen sem myslela, že si poprosila jí protože sem já sklamala víš ... sem ráda, že na mě nejsi naštvaná *14*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Ahoj

    *15* *15* *15*
  • kajuska4

    Re: Omluva :-(((

    Míšulko moja zlatá. *14* *14* ...Mně to nevadí,to je v pohodě ona mně chce dělat ale,ráda bych viděla ten co si mně dělala ty:-*♥ já se ti taky omlouvám,mně se moc líbí ten tvůj lay *14* *14*
    ANI NEVÍŠ JAK MOC! *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit