Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Ahoj

    Jestli to bude aspoň z poloviny prdel jako Friends, tak už se těším až si je začnu stahovat *1*
  • puspuspusinka

    Omluva :-(((

    Kajuško promiň ... jak tak koukám, tak to že nemám čas a že sem nestihla pro tebe ten layout tak sis našla kámošku která ti dělá lepší, a já se ti chci omluvit, že sem tě zklamala a nedokončila ten design pro tebe ... a teď už to stejně nemá cenu ... Ale prosím ... přijmi mojí omluvu ... ale vážně za to nemůžu ... pro mě je o víkendu nejdůležitější být chvíli s tebou a ne jen dělat dess ... a proto sem ho nestihla ... tak Promiň ... *9*
  • kajuska4

    Re: Re: Ahoj

    Já taky jsme dvě :D:D
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Ahoj

    Ahojík ... *4*
  • puspuspusinka

    Re: Ahoj

    Aháá tak oni ještě fotky nejsou *15* Tak to jo noo ... já myslela že sou po 100 letech Candids Vashley, tak nic snad se ještě objeví a jinak koukám že Nessie by chtěla být další hvězdou seriálu Sex ve městě no pokud jo tak se na to asi začnu koukat *15* *15* *15*
  • kajuska4

    Re: Re: Ahoj

    A jinak Ahojík zlatko♥♥
  • kajuska4

    Re: Ahoj

    Aha tak to jo promiň..:)..
    A fotky ještě nejsou jenom info bylio:)♥
  • puspuspusinka

    Ahoj

    Nakupování: Kajuš, já prostě nakupování nenávidím ... prostě když si musím koupit něco na sebe tak du do krámu a něco najdu a zdrhám pryč prostě mě to tam nebaví nemám to ráda ... sem rači s kámoši *15* Ale něco jinýho je když bych měla jít nakupovat s kámoškou a trochu bysme i blby ... to je pak něco jinýho, jenže já většinou chodím nakupovat s našima a s kámoškou vlastně ještě nikdy *9* *9* Tak proto ..

    Pokud jde o ty fotky, tak ty sem ještě neviděla hned se du na ně mrknout *14*
  • klaruska44

    Re: áá

    juchuu *14* *14*
  • kajuska4

    áá

    Vanesska a Ashley si zašli na nákupy do Planet Blue..♥♥
  • kajuska4

    Re: Re: z 20 na 19

    ACH JO :(
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Shopping

    Rodina,Vashley,kluci,nakupování,z vířata a kamarádi:D to jsem trochu přehnala ale řekla jsem svůj názor (lol):D
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Shopping

    Závidím Ashleynce :*♥ jak Míšo můžeš nesnášet nakupování?Já miluji to je můj život jako:Rodina,Vashleynka,kámoši,zv
  • puspuspusinka

    Re: z 20 na 19

    No takle nám tam kolísá už 4 měsíce mezi 18 a 30 místem ... a to bývala na 6-10 *9* *9* *9*
  • belacrazy

    z 20 na 19

    Ash se posunula na 19. místo v žebříčku v top osobnosti. *14* No alesponˇ to *3*
  • belacrazy

    Re: Re: Shopping

    Já ráda nakupuju,ale de o to co. *1*
  • Re: Shopping

    U nás je hezky a že trčím doma mě netrápí xD jelikož nakupování nenávidím xDDD
  • belacrazy

    Shopping

    Tak ona si jde nakupovat do Planet Blue a já musím trčet doma,protože jsem nemocná ach jo *9* Se fakt má Ash navíc u nás také hnusné počasí *9*
  • puspuspusinka

    Re: pp

    Acha ... *9* Škoda, tak paa... *14*
  • kajuska4

    pp

    No ale já jdu ven,stavily se promně takže měj se pa *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit