Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A víte vůbec kdo je Ashley?
  • Že by tvůj mozek přestal vyzařovat radioaktivně retardované věci? Pochybuju že tohle se někdy stane.
  • tata tě jebe??? *8*
  • Tak si s ním snad sedneš do obýváku ne? to není tak těžké...teda promiň, neměla bych ti radit aby si už tu nemohla psát *7* , ale tebe by to jinak nenapadlo když máš tak vygumovaný mozek z pofiderních kamarádů. Kdyby si tu tolik nepsala, tak nemáš blbé známky a budeš chytrá jako šprtka, protože za tu dobu, co tu vysedáváš by si stihla přečíst všechny encyklopedie a třeba i v portugalštině. Tebe nikdo nemiluje, pa puso :-*
  • S tebou by netančil ani slon! Myslím že když si doma najdeš nějaký smeták/koště/chuchvalec chlupů bude to pro všechny nejlepší řešení. 3 měsíce? tak málo?! mohla by si tam být denodenně aby si tu nemohla furt vypisovat.
  • Vy určitě dáte jednou i 100 000 komentářů. Ještě tolik věcí jste tady neprobraly.
  • Má...když si o něm teď promluvila. Je mi ho líto, ale kvuli tobě, holka!!
  • Už tu prosím raději vůbec nebuď!
  • Mmm důležité vědět ;) Jako kdyby bch se bez této závažné informace neobešla čubino! *6*
  • pardóón...*Z holek ;)
  • Konečně mí lidi *14* . Vy všechny moreny byste si s holek měly brát příklad a psat taky něco o Ashley a né o sobě.
  • třeba tě to konečně odradí a už tu nebudeš psát :)))
  • Si mrtvá a furt makáš? tak to si na tom holka ještě dobře. Ležet?? jen to ne! akorát zase budeš psat příspěvky o sobě na fórum o Ashley. No to bude silný týden
  • a už se nevracej
  • Doufám že už se nevrátí. Aspoň bude o pár blbých keců míň.
  • To se doma asi hodně nudíš co? Fakt bych chtěla mít tvůj život, jen být závislá na virtuálních kamarádech a obtěžovat všechny svýma "problémama". No ale co bych nechtěla mít tvůj mozek. Jít na pedárnu za pedofilama a být autorkou knih? to si holka hodně věříš, ale stejně by tvoje knihy kupovali jenom 3lidi a nějací psychicky nemocní lidi. Doufám že se nepousíš zpívat, protože to psaní všem už stačí až až a hlavně tady a Ashley!! Táhni se vypisovat na svůj blog *11*
  • hej more, máš pravdu... nechcou to třeba ještě hulákat z okna? tak, aby to všichni slyšeli, protože to má úplně stejný efekt... já bych jim uřezala prsty, aby nemohly psát a byl by pokoj
  • no ty vole... to všichni vidíme, jak bys chtěla psát... svoje osobní výlevy si piš na svůj blog či co to máš a neobtěžuj ostatní, nikdo na tebe není zvědavý... tebe snad zajímají takové kraviny třeba jako jakou barvu kalhotek mám dneska?? NE!!! tak tady nemel o nějakém povolání a jiných sračkách
    nazdar
  • Nechcete tu ještě probírat s kým jste kdy spaly? Být váma, tak mi to přijde uplně normálí, protože vy jste schopné se tu bavit o čemkoliv!! Ale hlavně že to mmá špolečné něco s váma a NE s Ashley, a taky že to zajímá jenom vás! Nány *11* *11* *11*
  • Koho to zajímá ty otravo??!!! je zo o Ashley ne o tobě/vás!!!! POCHOPTE TO! *16* *16* *16* *16* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit