Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Můžete si to svoje věci řešit někde jinde??!! Víte, teďka existuje hodně diskuzí a nebo dokonce facebook!! tam si založíte svojí skupinu a můžete si valit co chcete a nikoho nebudete obtěžovat! A jestli jste si ještě nevšimly, tohle je o Ashley a né o vás a má se diskutovat o ní. Jenom o ní. Doufám že jste natolik normální a pochopíte to!!
    Jinak Ashley mám moc ráda. Strašně se mi líbí její filmy a jak hraje, no a samozdřejmě i její písničky *14* .
  • kvatro
    Hmm, tady to taky stojí. *6*
  • U mě na blogu probíhá registrace do soutěže SONCelebrita Disney. Můžeš se přihlásit. prostevsechno.blog.cz ...
  • Dobre rano:) mohla bych vas poprosit o jeden HLAS na http://www.poslipolibek.cz/?visual=1521 moc prosim, budu vam hodne vdecna...dekuji :)
  • kajuska4
    tve ! musíme to tu rozjet znovu !! *6*
  • *14* http://marisinamoda.blog.cz/ *14* KOUKNĚTE! ;)
  • kajuska4
    *14*
  • Ahooooooooooj! Omluvám se zlatka, že jsem tu dlouho nechodila, ale nešel nám internet a pak furt doma musim pracovat a ve školní dny mám počítač jenom na hodinu a to maám pak co dělat abych stihla dát věci na blog... tak promiňte... ale kdykoliv budu mít chvíli budu tu slibuju... ale nejdřív musím nabrat hafo dobrých známek ://
  • tizzinka
    *2* *15*
  • klaruska44
    mně se líbí och ten její style ...a ty její nohy *1*
  • klaruska44
    přesně tak a bratránek říká že LUCKA BÍLÁ je sexy prdelka dobrý ne??
  • klaruska44
    *15* *15* *15* *15*
  • klaruska44
    *3* *3*
  • tizzinka
    řeknu ti že máš pravdu.Já miluji jen americké hvězdy,ty nejsou tak namyšlené a můžeš je sledovat na amerických stránkach a české nn ! :(
  • tizzinka
    borci možná ano slováci jsou pěkní ale písničky nějak nic moc..
  • tizzinka
    ano právě že jsem si říkala :)
  • klaruska44
    nechci ti kazit názor,ale superstar nějak už nemusím,vždy se do někoho zamiluji a pak to spočívá nenáviděním ale pěkně zpívá to se musí uznat ale tak.. *3*
  • klaruska44
    to já zas slovenský hip-hop miluji jako můj prostě ti borci co tam zpívají to je užasné *5*
  • klaruska44
    však jo :) tahle se dcl dost často hrávala si pamatuji *6*
  • klaruska44
    ok

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit