Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mmaarrkkeettaaaa

    Re: Re: Re: Re: Re: Gonna Shine

    To jsme na tom stejně :D I já mám lentilky a blbnu :D *15*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Re: Gonna Shine

    Lol!!Hahaha *15* *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: Gonna Shine

    Si tu hážu s lentilkama a hraju si na reklamu s tic tacem ... njn ... sem celá jáá ... Bohnice už volajíí ... *15*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Gonna Shine

    Hehe.. *15* *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Gonna Shine

    Ti asi začnu říkat songorychlíku *15* *15* *15* *15* No co sem říkala ta písnička má vedlejší účinky
  • kajuska4

    Re: Gonna Shine

    Aha mně zas jo já jsem na ty rychlé *15*
  • puspuspusinka

    Gonna Shine

    Ta se mě tolik nelíbí ... ta první je hezčí ... rest of my life *14*
  • kajuska4

    Re: Re: áá

    *15* *15* *15*
  • puspuspusinka

    Re: áá

    Yeahh děkujíí mooc zlatkoo *14* *14* Jdu poslouchat už mi z tý rest of my life začíná mírně hrabat *15* *15*
  • kajuska4

    Re: xD

    už poslano *15* *15*
  • kajuska4

    áá

    Mám GONNA SHINE stáhlou pošlu *14*
  • puspuspusinka

    xD

    My sme fakt dovjka ... jedna to nemůže stáhnout druhá zas jo ale nemá kde... tak a teď úkol pro Einsteina ... jak to máme vyřešit?? *15* *15* *15*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Re: Jéééééééééé

    Já to zas nemohu najít ke stažení *9*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: Jéééééééééé

    Jo já vím, ale nám už skoro nejde net ... se mi seká a stahování mi nejde, tu písničku už stahuju 20 minut a netuším jestli se vůbec stáhne *9*
  • kajuska4

    Re: Re: áá

    Ach jo to je hrozné..omg.. *9*
  • puspuspusinka

    Re: Re: áá

    Neboj to já přece vím *3*
  • puspuspusinka

    Re: áá

    Ááááááááá *8* *8* *8* Bože o tom sem slyšela, a že už Ashleynku jednou ohrožovaly nebo coo ... *9*
  • kajuska4

    Re: áá

    To jsem nepsala já to psala blogérka o Mileyně ale jenom jsem uviděla Vashleynku a šílím chudinky *9*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Jéééééééééé

    Já je právě nemám..:( *14* oni jsou na youtube najdeš si tam SFA song a jsou tam myslím *14*
  • kajuska4

    áá

    Omg hledám novinky a teď narazím na tohle
    Kráska Miley Ray Cyrus byla cílem mladistvých zlodějů, kteří se nedávno vloupali do domu Lindsay Lohan. Také se vloupali do domů hvězd - Audrina Patridge, Paris Hilton,Orlando Bloom, Rachel Bilson, Brian Austin Green a Megan Fox. Jeden z lupičů, Nick Prugo,prohlásil, že dále se chtěli vloupat k celebritám jako Zac Efron, Vanessa Hudgens, Miley Cyrus, Hilary Duff, Heidi Montag, Channing Tatum, Brittny Gastineau,Ashley Tisdale a Jacqueline Bisset. Zloději jsou již zadrženi.. Díky bohu, že k Miley se nestihli dostat a ani, že jí nehrozí nebezpečí!Uff.

    Ať si dává Vashleynka bacha!! *9* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit