Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Re: Layoutek for you <3

    Tak když jsem si teď nastavila tak na začátku Dubna. *14* *1*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: Layoutek for you <3

    Lepší bych neřekla *3* Ale jsem ráda, že si to myslíš ... navíc já jsem bez pravidel dělám to pro radost ... takže jako ty moje můžeš mít den stejně jako měsíc *15* Jo a ještě kdy bys ho chtěla?? Už zítra?? Nebo až na začátek dubna tudíž příští sobotu nebo jak? *15*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Layoutek for you <3

    Jsi jako Maci ale vlastně lepší!! *14* *14* ..
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Dobře my xDD

    jj *15* *14*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Layoutek for you <3

    Óóóó děkuji ti za důvěru ... *15* *15* Snad anoo ... vynasnažím se jak nejlíp dovedu skutečně mooc se pro tebe budu snažit jenom abych tě nesklamala ... snad se mi to podaří ... ale žádná Maci nebo jak se menuje nejsme =(( Ale myslím si že mám dcl fajn grafiku *4*
  • kajuska4

    Re: Layoutek for you <3

    Hmm..s akcí a třeba jo zelenou a růžovou to bude boží *14* *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Dobře my xDD

    Ano i já, jsem děnsě ráda... *14* *14* néé děsně šťastnááá *15* *14*
  • puspuspusinka

    Layoutek for you <3

    Kajuško, ten layout, chceš candids, akce nebo photoshooty ... ??? *14* Protože jak teďka stahuju ty Ash akce a photoshooty tak sem koukala i na Nessie a má je božíí ... *14* Nebo to mám nějak promíchat nebo jen shooty nebo scany nebo jak??? *15* A máš ráda zelenou a růžovou třeba??? Neboo zelenou a žlutou??? to mi příde takové jarní *15* *15* *15*
  • kajuska4

    Re: Dobře my xDD

    Já jsem tak ráda né spíš šťastná jsme borky.. *14* *14*
  • kajuska4

    Re: Jssem tu xd

    Jasné já tu jsem furt ikdyž jsem na blogu!! *15* *14*
  • puspuspusinka

    Dobře my xDD

    Kajuško všimla sis vůbec že už máme u Ashleynky tady 21 000 ... komentářů ... to ani nevím ... já myslela že máme tak 20 000 ... to je úžasný ... od listopadu nebo odkdy si tu píšeme jen my dvě občas i někdo sem něco napíše ale hlavně my dvě a daly sme z 14 000 a už máme 21 000 .... no pání já koukám ... yeahh ... *14* *14* *14* *14*
  • puspuspusinka

    Jssem tu xd

    Já nevěděla kdy tu budeš ale už jsem tu u tebe *15* *14*
  • kajuska4

    Re: Re: Z5

    já se byla projít *14*
  • puspuspusinka

    Re: Z5

    Jsem z5 *14*
  • puspuspusinka

    Z5

    Už jsem z5 *15* *15* Ale jdu obíhat AFFS tak za 20 minut se zejvím *14*
  • mmaarrkkeettaaaa

    Re: Re: Re: PROSÍÍÍM <3

    Ahojky, hlasovala jsem pro tebe *14*
  • kajuska4

    Re: Yeahh,...

    Super už se těším..hehe až budeme spolu jenom *14* *15*
  • kajuska4

    Re: New Design ...

    cool *15* *14*
  • puspuspusinka

    Yeahh,...

    Ještě 27 dní ... s vámi budu do konce šk. roku a pak už denně ... Protože víkendy dohormady dají 27 dní *15* *15* *15* Takže za ty 3 měsíce co budu chodit do školy strávím v podstatě měsíc tady ... *15* *15* *15* Doost super ... *14* *3* Ale ve škole musím teďka jako fakt pořádně máknout ... *9* *9* *9*
  • puspuspusinka

    New Design ...

    Zítra dám asi na blog už nový design ... dělala jsem ho minulý víkend a zdá se, že se mi dcl i povedl ... *15* *15* *15* Dneska ještě musím udělat popisky ... a zítra nebo večer už bude na blogu ... *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit