Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Re: Newsy

    Já obíhám skoro furt *15* a oni skoro nikdy *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: Newsy

    No tak to upaluj *1* *1* *1*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Newsy

    Jasné no vidíš musím taky oběhnout *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Newsy

    Ahááá ... *15* *15* Já jí nemohla poznat *15* *15* Noo jinka jdu obíhat ... *15*
  • kajuska4

    Re: Newsy

    Tak ani ne...spíš přidávám scany s nového shoot Nylon.. *14* *15* ..
    Aha to jo je Aly Michalka..jak spí *15*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Re: Dobré Ráno <3

    jj *15* *15*
  • puspuspusinka

    Newsy

    Má Nessie hodně novinek?? *7* *4* Ash ani ne, tak přidávám staré scany a twitter fotky z kterých tu chcípu *15* *15* *15* *15* *15* Jak tam vyfotila tu spící Hellcats roztleskávačku *15* *15* *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: Dobré Ráno <3

    To se mi líbilo, jak napsal Robert Pattinson, jakmile mě někdo o víkendu probudí dřív jak ve 12 hodin ... Tak je MRTVEJ !!! *15* *15* *15* *15*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Dobré Ráno <3

    Přesně to já někdy taky.. *15* *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Dobré Ráno <3

    No tohle mi udělat tak vezmu basebalku a už ho du mydlit *15* *15* *15* Mě jakmile někdo zbudí dřív jak v 10 ráno, tak sem totálně nasraná, musím se vzbudit sama *15* *15* *15* *15*
  • kajuska4

    Re: Dobré Ráno <3

    Ahojky...taky dobrý.. *15* *15* ...
    Já šla spát ve 2 protože jsem se dívala na takový horor a já vstala kolem půl 9 protože strýc házel kamínkama do okna.. *15* *15* ..
    Šel na procházku s malým..takže taky dobré.. *15* *15*
  • puspuspusinka

    Dobré Ráno <3

    Ahojky, jak se vyspinkala, já šla spát o půlnoci a vstala sem teďka *15* *15* *15* A jdu si rychle udělat kafe a vezmu si koláčky a hned sem tu *14*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: style xD

    Jj to jsou ony *1* *1*
  • puspuspusinka

    Re: Re: style xD

    Jo ale jako jaký brýle?? Jakoo velký mouchy s hubenými obroučkami jako nosí teďkonc Ashley hodně ... ty chci totiž protože je má Ashley i Avril i Nessa *15* *15* *15*
  • kajuska4

    Re: style xD

    Oni jsou hnědo-šedé ale na netu nejsou..ale jsou božské a brýle mám Americké.. *14* *14*
  • puspuspusinka

    style xD

    A jaký style converse sis koupila??? Já bych chtěla tenhle je božíí
    http://www.i-style.cz/zbozi/6767/ DC-boty-damske---DC-Rebound-Hi---ce rno-ruzove.htm

    A co sluneční brýle schválně jestli se trefíme do stylu *15* *15*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Re: xD

    Přesně... *14* *14*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: xD

    Hey dobře my ... to je drsný ... a víš co je na tom nejvíc dsný, že sme měli jet už ve středu, ale mě se nechtělo ... *15* *15* *15* Tak to je moc tohleto ... *15* *15* Ségra teď sme tomu daly korunu ... *14* *14* *14*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: xD

    Cože converse?..Já je koupila taky ve středu pání a sluneční brýle též...my fakt nakupujeme stejně *15* *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: xD

    Se divím, že to vydržíš ... *1* Kájuš, zítra tu asi nebudud *9* Jedeme do Budějc koupit si nějaké nové conversky a snad i něco na sebe *1* a hlavně potřebuju sluneční brejle *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit