Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • puspuspusinka

    xD

    Buď ráda, u nás je to jak u debilů *15* *15* *15* *15*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Re: Good

    Já nwm protože my tohle neděláme.. *15*
    Jenom se smějeme učitelům *15* *15* ¨
    co dělají za kraviny v hodině nebo tak ale že by tohle ne *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: Good

    No to je prdel coo, bych chtěla vidět co bys pod tou lavičkou dělala ty ... *1* *1* *1* *1*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Good

    *15* *15* *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Good

    Acha... *15* *15* *15*
    Hey v pátek před něminou byla prča *15* *15*
    Mirek mě bafnul jako kdybych byla nevim co prostě mě vzal a nesl ke klukům a já co děláš ty debile a on na Dana strčímě jí pod lavičku nee aťr se nám nevrtí tak mě tam zastčily a já tam ty wole v pavučinách pod lavičkou a oni mě tam držely a lochtaly a štípaly a miroun a danem mě tam ošahávaly a já nemohla vylézt tak tam šli učitelé a já vylezla a když odešly tak semse na ně vrhla a řvala sem vy dementi a mlátila je hlava nehlava a Zdeněk mě chytnul za ruce a točil tam semnou jak v tanečních a pak mě hodil na Mirka a přišel učitel a on na Mirka teda Míro, jako já vím že se ti Míša děsně líbí to je vidět ale takle si jí na sebe tady dávat a hned se na ní vrhnout že se nestydíš
    *15* *15* *15* *15*
  • kajuska4

    Re: Good

    Ale zas mně obviňuje že od ní kopíruji nebo co já vůbec nevím jaký tu měla profil až dneska jak mně napsala no jako! *15* *15*
  • puspuspusinka

    Good

    Už dobrý ... *14* Mám nějakej blbej signál tu v pokoji *9* Jinak co si řešila jakou Anetu?? *7*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: ?

    jj
  • puspuspusinka

    Re: Re: ?

    Promiň seká se mě net ... mmntík ...
  • kajuska4

    Re: Ahojky :-)

    jééé zlatko ahoj *14*
  • kajuska4

    Re: ?

    Néé já řešila Anetu promiň *14*
  • puspuspusinka

    ?

    Zlatka jse tady??? Kajuš Klaruš a Zuzy??? *7* *7* *7* Nebo nee... Kajuško, nezlobíš se na mě doufám, že sem si to upravila jak si mi přidala na blog newsy... jestli jo tak promiň, ale já sem v tomhle děsná ... musím to prostě mít upravený ... *9* Je to moje úchylka...
  • puspuspusinka

    Ahojky :-)

    Ahojíííík *14* *14* *14*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Re: Laláááá xD

    *15* *15*
  • kajuska4

    Re: Kájo...

    Jaj.. *15* *15*
  • puspuspusinka

    Kájo...

    Kájo ... já se učím němčinu ... pomooc ... *15* *15* Jinak ... dneska sem málem přišla o hlavu *15* *15*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Laláááá xD

    jo to verim! pridam se sem tes velky cwok! *1* *1* *1*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: :o)

    Jsem tu ona chtěla jen doprovodit víš její mamka má o ní strach a ona má 14 tak *1* *4*
  • puspuspusinka

    Re: Re: :o)

    Tak jooo a hlavně nezakopni ... když sme ty propojený dvojčata ... já dneska hodila mimořádnou hubu ještě že mě Jonny chytil *1* *1* *1*
  • kajuska4

    Re: :o)

    Nééé my jdeme ven ahoj *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit