Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: Re: áá

    Jéééjda, tobě dát dessy do ruky to je jako dát sebevrahovi do ruky granáty ... *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: áá

    Asi tenhle já mám i modrou radši hehe ale tož už to stačí už toho nechám protože furt měnímm *15* *14* *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: áá

    *1* *1* Jak chceš ty ... *3*
  • kajuska4

    Re: Re: áá

    Jejky..ty říkám tamten a jedna holka tenhle a teď vůbec nevím.. *15*
  • puspuspusinka

    Re: áá

    Tenhle je boží, ale tamten se mě líbil asi víc ... *3*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: ...

    v poho *14*
  • kajuska4

    áá

    Lepší je tenhle dess nebo tamten *7* *7* http://love-nessa-hudgens-org.blog.cz/ *14*
  • puspuspusinka

    Re: Re: ...

    No vidíš ... *14* Já na tohle kašlu, moje dessy nejsou sice nic extra ale já mám svojí grafiku ráda... *14* A promiň nešel mě net...
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: =))♥♥

    *14*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Yeah

    Néé to je v pohodě já jsem fakt ráda *14*
  • kajuska4

    Re: ...

    To víš no tam ty dlouhé mně už štvaly a neměla jsem popisky aké jsem chtěla a nikdo se v tom nevyznal a když jsem jí to chtěla napsat tak nereagovala jako je super že dělá nádherné dessy ale chci mít už jiné *15* *14*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: =))♥♥

    Kajuško to je krásnýýý *14* *14* *14* *14*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Yeah

    Jo, já vím, že miluješ a možná bys i pro mě ráda blogovala a pomohla mi, jenže, já si potom připadám jako že tě využívám nebo tak nějak hnusně si připadám ... je mi to blbý prosit tě furt o něco ... *9*
  • puspuspusinka

    ...

    Kajuško co to máš s blogem??? *7* *14* Hezká změna... *14*
  • kajuska4

    Re: Yeah

    není zač *1* ..a já bych ráda pomohla já miluji blogování a starání *14*
  • kajuska4

    Re: Re: =))♥♥

    Néé..já nic nepotřebuji..jenom třeba někdy kdybych já nemohla na pc tak postarat o blog...a já jsem víc radši jenom s tebou nechci nic pomoct od tebe jen tebee *14*
  • puspuspusinka

    Yeah

    Tys mi to dala i do prostřed super ... *14* *14* Děkuju ... No a já du teďka v rychlosti oběhnout AFFS a omluvit se jim ... *4* A asi pozastavím, protože tě nechci furt otravovat, budu přidávat newsy ve škole a o víkendu ... ale nechci už tebe otravovat pokud to nebude v nejvyšší nouzi ... *14* *14* *3*
  • puspuspusinka

    Re: =))♥♥

    Kéž bych to mohla říct taky, ale já nevím co bych pro tebe kdy mohla udělat ... naprosto nic neumim a sem na nic ... jediný co pro tebe můžu udělat je že sem s tebou, ale to asi není nic oslnivého *15* Ale to že seš se mnou ty je pro mě úplně božííí ... *14* *14* *14* *14* slovy nepopsatelný ... *14* *3*
  • kajuska4

    =))♥♥

    Není zač pro tebe vše.. *14* *14*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: Re: Prosííím ...

    Jo já používám furt to saméé ... seš jediná kdo ho znáá ... *14* *3* A neměním ho, protože ti plně věřím ... jinak díky mooc ty seš fakt poklýdek na tebe se můžu snad vždycky spolehnout ... *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit