Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • puspuspusinka

    Achjoooo...

    Mě to ták štve, že jsem bez počítače ... *9* *9* *9* Já tady skoro vůbec nemůžu být ... *9* *9* *9*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Re: ..

    Jooo zlatooo *14*
  • Re: Re: Re: Re: ..

    Nejsi blbá, to neříkej ... a děkuju ... jasný pokecáme ... už se nemůžu dočkat a pak ještě to "naše tajemství" ... Pááá Miluju Tě ... *14* *14* *14*
  • kajuska4

    Re: Yeah...

    ok *14*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: ..

    Aha já jsem blbá..promiň já se totiž hádam ve škole s jednou čupk** a se mnou je celá škola a já teď nemám vůbec dny ale Miluji tě Míšulko a chybíš mně a o víkendu pokecáme zlatooo.. *14* *14*
  • puspuspusinka

    Yeah...

    Ty new fotky jsou krásný tady ... *14* Tak já du přidávat ť se nenudím ... *15* *15* *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: ..

    To není pravda Kajuš, já se s tebou bavím, já ale nemám počítač jenom sem na chvíli večer proklouznu ... a k nim něco napíšu, sem nepíšu proto, že s tebou bych si musela povídat dýl a na to já nemám čas, já prostě jenom k nim něco napíšu ... a rychle mizim, promiň ... *9* *9* *9* Ale když si začnu povídat s tebou, tak bych tu určo byla dýl a zakecala se a kdyby mě táta chytil tak by mě sem nepouštěl ... *9*
  • kajuska4

    Re: ..

    Míšo ty tu vůbec nechodíš jenom k Avril ani se semnou nebavíš! *9* *13* tak paaaa..
  • kajuska4

    ..

    Asi půjdu jsem dost unavená mamce volal bejvalý přítel ve 4,5,6 že ho chcou zbít a ještě se mamka smála v mobilu já to slyšela nejsem vůbec vyspaná no tak se měj a zítra kdyžtak se budu těšit..
    Papa zlatí dobrou... *14* *14* *14*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: :-))

    Jo mě taky ne ...
  • kajuska4

    Re: Re: Re: :-))

    Oki písnu určitě..kuwa zase nešli osobky *9* *9*
  • puspuspusinka

    Re: Re: :-))

    Pááni, tak až jí napíšeš tak mi jí pošli do vzkazů nebo sem ... *14* Ráda podívám, já skusím zase napsat ... *15*
  • kajuska4

    Re: :-))

    Vymýšlím už mám i název:Miluješ mně *14*
  • puspuspusinka

    :-))

    Kajuško, napadlo tě někdy vymyslet písničku??? *7*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Crank it Up... xD

    *15* ok *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Crank it Up... xD

    *15* *15* *15* *15* Joo zdrhej ... nebo tě chytí a sní ... *15* *15* Já taky račo zdrhnu do svýho tryskáče a ty si di na Maxipsa... *15* *15* *15*
  • kajuska4

    Re: Crank it Up... xD

    Hehe..všici smajlici utočííí ááá jdu pryč *15*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: ...

    *15* *15* *4*
  • puspuspusinka

    Crank it Up... xD

    *1* *1* *3* *9* *5* *14* *7* *10* *4* *14* *3* *9* *9* *13* *5* *4* *5* *15* *8* *16* *8*
  • puspuspusinka

    Re: Re: ...

    OK. Já Super star nekoukám ... *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit