Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Re: Aaaaa

    Chytla jsem tě.. *15* *15*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: XDD

    jůů *1* *14*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: ..

    Jjj *14*
  • kajuska4

    Re: Re: ..

    Ale ještě nejdeme.. *14*
  • puspuspusinka

    Re: ..

    Dobře *14* *9* Tak ja se vrátím kolem 4 snad budu moct ;-)
  • puspuspusinka

    Re: Re: XDD

    Daleko od reality sem nebyla co se tyče že sme ako Vashley BFF a že kdyz budeme spolu tak to bude stát za to xD *15* *14*
  • kajuska4

    ..

    Míši my za chvíli jdeme k babičce a dědovi na oběd(guláš) budu tu kolem pak 4 *4*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: Aaaaa

    Skačuuuuu xDDDDD *15*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Aaaaa

    Tak vítám tě zlatí s otevřenou naručííííí
    *14* *14*
  • kajuska4

    Re: XDD

    Pání.. *15* *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Aaaaa

    Včera si psala že me tu budeš čekat s otevřenou náruči *15* *15* *15* *8* *15* *15* *15*
  • puspuspusinka

    XDD

    Neuhodnes co za prasteninu se mi zdalo xD ja byla Ashley a ty Nessie no a byly jsme bff a moje sestra byla Avril a ja měla Nározky a nejdřív mi zpívala Avril a pak si tam spolu kravly a zpivaly spolu goin vraty xDDD bože ještě ted z toho mám výtlem xDDDD
  • kajuska4

    Re: Aaaaa

    Ahojky proč?? *15* *14*
  • puspuspusinka

    Aaaaa

    Sem tu a skaču rovnou šipku do Tve náruče xDDD
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Re: ...

    To se uvidí jak to bude *14* možná dojdu za tebou pěšky *15* *15*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: ...

    oki *15*
  • kajuska4

    Re: Dobrou Noc... <3

    Já budu mít taky stejný sen jako ty protože když se někomu o tom člověku zdá tak ten člověk ten sen má též *14* *14*
    Miluji tě taky zlatko moja a dobrou noc a zítra tě tu čekám s otevřenýma naručemáááá(to je u nás v rodině zvykem) *15* *14* *14* pá *14* *14*
  • kajuska4

    Re: Vashleynka...

    Me too love Vashley *14* *14* *14*
  • puspuspusinka

    Vashleynka...

    *14* *14* I *14* *14* LOVE *14* *14* YOU *14* *14* AND *14* *14* VASHLEYNKA *14* *14* SO *14* *14* SO *14* *14* MUCH*14* *14* AND *14* *14* AVRILKA *14* *14* GOODBYE *14* *14* MY *14* *14* LOVE *14* *14*
  • puspuspusinka

    Dobrou Noc... <3

    Tak, Kajuško, já už se pro dnešek loučím, netuším, jestli se tu zítra objevím, ale doufám, že ano ... ale už tu budu maximálně do 8, ale stejně netuším, jestli mě sem táta pustí ... *9* *9*
    No ale děkuji ti hrozně moc za dnešek bylo to tu s tebou vážně překrásné, i když je mi líto toho co se ti stalo v rodině, ale jsem ráda, že na to nemyslíš, a překonala si to... Miluju Tě hrozně moooc ... A dobrou nooc ... sladké sny ... já je budu mít asi o našem setkání ... *15* *14* Goodbye my love *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit