Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • puspuspusinka

    Re: Re: ...

    OK! Tak to potom naplánujeme! *15* *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: ...

    Dobře ... já jen myslela, že nejdřív budeš chtít být s nimi ... a pak až potom až se s nimi pozdravíš a popovídáš budeš chtít jít za mnou *4*
  • kajuska4

    Re: ...

    To nevím nějaké letní věci už ale nevím aké *15*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: ...

    To nevím možná mně mamka hodí *15*
  • puspuspusinka

    ...

    Já vím že VPA je až za hooodně dlouho, ale boužel mě to nedá a musím se zaptat ... *15* *15*
    Co si asi tak budeš brát s sebou, abych věděla na co se mám přepravit a už máš vytipovaný oblečení který si vezmeš ... to si pak musíme napsat ... chtělo by to něco šokujícího a výraznýho abysme se hned poznaly ... *15* *15* *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: ...

    Davidů ... *15* *15* *15* *15*
  • kajuska4

    Re: ...

    ok *14* *14*
  • kajuska4

    Re: ...

    Jakýho Tomáše? *15*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Re: ...

    *15* *15* *15*
  • kajuska4

    Re: ...

    nee *13* *14*
  • puspuspusinka

    ...

    Kajuško kde se vůbec setkáme?? Bys mohla požádat Tomáše, aby tě dovedl na náměstí bych se tě tam ujala ... *15* *14*
  • puspuspusinka

    ...

    Kdybych tady najednou nebyla, tak mi taťka vypnul net ju... *4*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: ...

    Počkej až skončíme jako v tom jednou filmu ... kámošky se na sebe samou radostí vrhli a utíkaly k sobě a když doběhly odrazily se od sebe a skončily na zemi *15* *15* *15* *15* *15*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: ...

    Přesně tak zlatko *14* *14* *14*
  • puspuspusinka

    ...

    Kajuško, ty mi taky zdrhneš??? *7* *9*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: ...

    yeah *14* Ach objevily se fotky s Vánoce Nessky celé rodinky áá *14*
  • puspuspusinka

    Re: Re: ...

    Ježíš Kajuško já až tě uvidím, tak se k tobě vrhnu obejmu tě rozbrečím se a už tě nebudu chtít pustit ... už to úplně vidím ... bože já se tak moc těším ... I LOVE YOU ... *14* *14* *14* *14*
  • kajuska4

    Re: ...

    Já tebe taky miluji..a na tebe taky nedám dopustit si moje zlatíčko největší a musí nám to výjít o prázkách musí *14* *14* *14* *14* *14*
  • puspuspusinka

    ...

    Kajuško tď sem na oso vypsala svoje city a chci je vypsat i tobě a Klarušce i když jsem je vypsala nedavnoo
    Klaruška - Miluju Tě zlatíčko, i když sme psolu málo ... vím že se na tebe dá spolehnout a můžu ti věřit ...
    Kajuška - Kajuško, já nedokážu ani slovy popsat, jak moc tě miluju, Jsi a vždy budeš tady pro mě já to vím cítím to, seš prostě jedna z mých úplně nejlepších kamarádek, na které nikdy nedám dopustit ... jseš pro mě prostě hrozně moc důležitá miluju těě... *14* *14* *14*
  • puspuspusinka

    Re: Re: ...

    OK ... Promiň, šla jsem si vyčistit zuby ... *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit