Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kajuska4

    Re: Re: Re: ...

    Né fakt v pohodě a já stejnak jsem sama doma já nemám náladu jít ani na ten maškarák co je dnes u nás.. *9* ale budu tu s tebou *14*
  • kajuska4

    Re: Prababička...

    To ano neznala sem jí *9*
  • puspuspusinka

    Prababička...

    Mě když umřela prababička, tak jsem z toho byla zmučená, bylo mi terpve 5 let a já to nesla jako konec světa... ale já byla s prababičkou skoro každý týden ... kdežto tys jí skoro neznala asi ... a to je pak asi něco jinýho coo ... *7*
  • puspuspusinka

    Re: Re: ...

    Kajuško, ale tohle já nevím, nemusíš se přepínat, jestli jsi smutná a je ti třeba i špatně tak bys měla nechat kompa a jít rači si lehnout třeba k TV ... a kouknout se na nějaký hezký film s mamkou ... mě to pomáhá ... Nemusíš se kvůli mě přepínat a dělat statečnou jestli tě to nějak vzalo ... *9* *9* *9*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Re: :(

    Sharon je dědova sestra a to je její mamka no vlastně prababička no nevím jakto říct *14*
  • kajuska4

    Re: ...

    Néé to v pohodě to bude dobrý *14* *3*
    Neojde s tudyma dnes nikdy až ráno *13* *14*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: Re: :(

    Chudák ... není to něco jako tvoje babička teda něco podobnýho ... *7* *9* To musí být hrozný ... *9* *9* *9*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: :(

    Bože ona mně to psala na fb no spíš mamce ale to je jedno:( *9* *9*
  • puspuspusinka

    ...

    Kajuško, já se bojím, že řeknu nějakou kravinu, a ublížím ti ještě víc ... *9* *9* *9* Asi bych měla jít, ale nechci tě tu nechávat samotnou ... *9* *9* *9* *9*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: :(

    Kajuškoo ... *9* *9* Já brečím taky, protože jsem smutná z toho že brečíš ... *9* *9* Já nesnesu když seš smutnáá ... *9* *9* *9* *9* *9*
  • kajuska4

    Re: Re: :(

    Ach jo já brečím.. *9* *9*
  • puspuspusinka

    Re: :(

    Coo??? Bože to je mě lítooo ... *9* *9* *9* *9* *9*
  • kajuska4

    :(

    Umřela moji tety Sharon s Ameriky maminka já brečím..Já vím byla sice stará ale mně je to líto chudák *9*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: xD

    Dobře beru *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: xD

    Jééééééééééééé *14* *14*
    Tak to já si tedy přeju k Vánocům ... extra bomba letenky pro mě a pro tebe do LA do Disney Landu a pak ještě nějaký kraviny co ti pošlu cestou ... máš čas do Prosince schánět ... *15* *15* *15* *15* *15*
  • kajuska4

    Re: xD

    Ale já jsem.. *15* *15*
  • puspuspusinka

    xD

    Nehraj si tu na Santa Clause ... *15* *15* *15* *15*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Re: xD

    *15* *15* hoho *1*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: xD

    Chacha che che chi chi ... cho cho .. chu chu ... *15* *15* *15* *15*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: xD

    hihi *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit