Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • puspuspusinka

    Re: Re: xD

    To není vtipný ... nálepka děvka bude jenom moje ... *15* *15* *15*
  • kajuska4

    Re: xD

    loll *15*
  • puspuspusinka

    xD

    Normálně zabiju Marcy ... *15* *15* Tam na FB byla otázka: Myslíš si že udržuje Maxička nezáváazný sexuální vztah s někým??? A ona dala ANO ... not o si s ní vyřídím ... *15* *15* *15* Já jí normálně zabiju ... *15* *15*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Re: ..

    jo *14*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: ..

    Supeer... *14*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: ..

    Aha upss *15* *15* tak to dovolí když je to kousek *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: ..

    V pohodě ... *15* A ne já tu mám Strakonice, protože spadáme do Strakonického okresu ... *15* *15* *14*
  • kajuska4

    Re: ..

    Dobře protože ty máš napsané na tu že v prachaticích tak promiň *15*
  • puspuspusinka

    ..

    A neboj mamka pro tebe nemusí jezdit ... mi tě dovezeme ... a nebo pujdeme pěšky lesem ... *15* *15* *15* *14* *14*
  • puspuspusinka

    Re: Re: xD

    Ale já nebydlím v Prachaticích, já bydlím ve Křepicích tj 3 km od Vodňan ... *14* *14*
  • kajuska4

    Re: xD

    Jůů to je tak krásnýýý..víš co mně řekla mamka:No já nevím když bydlí v Prachaticích já myslela že přesně ve voďňanech a ty jí neznáš a já říkám znám šla by si k davidům a pak by si promně dojela *14* *15*
  • kajuska4

    Re: ...

    okk *14*
  • puspuspusinka

    ...

    Kajuško, já se du jen vysprchovat hned jsem tu ... *14* *14* *14*
  • puspuspusinka

    xD

    Nevím kdy přijedete, ale kdyby to byl pátek a sobota, ale to je vlastně fuk budou VP a je jedno kdy ... takže první den kdy byste přijely bych tě provedla po městě a zašly bysme si určo něco koupit i když pochybuju že si něco vybereme je to jako bys šla nakupovat do značkovýho sekáče moc si toho nevybereš ale značkový máme *15* *15* No a posilovat to asi ne není kam ... ale běhat 100% *15* No a pak bys jela ke mě domů a druhý den bych tě provedla mými nejoblíbenějšími místy všude prošli bysme se asi hodně km ale když ono je to tu na nějakých místech takové romantické a krásné ... a ukážu ti místo kam chodím trucovat truchlit a nebo si prostě jenom užít chvíli samoty *15* *15* *15*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: ...

    Tak jo o VPA *15* *15* ...
    Už se těším to bude sranda hehe...půjdeme se projít nakupovat hihi posilovat tedy jestli tam něco bude *15* *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: ...

    Njn ... když tebe nic nenapadá a mě taky nic ... tak co se divíš ... *15* Hey a nechceš se mě na něco zaptat?? Na cokoliv??? *15* *15* *15* Co o mě chceš vědět nebo cokoliv o té naší VPA ... já nevím abysme měli nějaký téma ... *15* *15* *15*
  • kajuska4

    Re: ...

    lol *15*
  • kajuska4

    Re: Áchjoooo ... xD

    j *4*
  • puspuspusinka

    ...

    Už fakt nevím co psát a tak sem píšu kraviny ... no jsem normální??? *15* *15* *15* *15*
  • puspuspusinka

    Áchjoooo ... xD

    Lalalaaaa ... I Love you soo ...
    Goodbye
    Goodbye
    Goodbye my love ...
    yeahh ... I Love this song by Avril ... *15* *15* *15* *15*

    No jo už sem zase praštěná ... *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit