Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: 20 428 komentářů

    *3* *3* *3*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: 20 428 komentářů

    Přesně *9* *1*
  • puspuspusinka

    HSM Shoot

    Jako tohle je podle mě 2. nejhezčí HSM shoot ... a navíc tady to děsně sluší Vashleynce ... obě dvě jsou tam tááák krásnéé *14* *14* *14*
    http://www.ashleytisdale.org/photos/displayimage.php?album=7&pos=6
  • puspuspusinka

    Re: Re: ...

    *15* Jooo ... já to rpostě nedokážu jentak smazat, protože si říkám a proč bych to mazala třeba se jednou naučím super layouty a nějak tam zakomponuju i Candidsky *15* *15* *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: 20 428 komentářů

    Jí si taky myslím ... že je to hoodně suprový ... *14* Byla bych moc ráda, kdyby sem ale začaly o rpázdninách chodit i jiní ... to už se nebudou moc vymlouvat na školu ... *16* A tak by mě zajímalo na co se budou vymlouvat, protože většina ... se jenom vymlouvá nikdo toho nemá ve škole tolik aby sem nemohl občas zajít se podívat ...
  • kajuska4

    Re: ...

    Já když se objeví nové fotky s nějakých akcí,Candids td tak si je uložím ale mám jich dcl dost *14* *15* a Ashley dcl taky *14*
  • kajuska4

    Re: 20 428 komentářů

    To je suprový... *14* *14*
  • puspuspusinka

    20 428 komentářů

    Jako dcl dobrý ... tady těch komentářů ... a to jsem začaly na 14 000 a jenom my 3 plus občas někdo jsme to ze začátku Prosince dotáhly na tuhle úroveň ... *14* *14* *14* *14*
  • puspuspusinka

    ...

    Kajuško ... jak to máš s fotkama Nessy?? Necháváš si v kompu všechny candidsky shooty atd??? Já mám v kompu úplně všechny fotky tady z osobností a pak candidsy které se mi líbily nejvíc, vlastně od každých candids sem si něco nechala hlavně ty se Scottem mám všecky *15* a teď už budu mít i kompletní shooty to vychází asi na 5 000 fotek jenom Ashley *15* *15* možná i víc a Avril mám zatím asi jenom 2 000 a Nessie fotky má ségra a já si od ní beru jenom když je potřebuju na něco u sebe mám Nessie fotek asi jenom 1 500 *15* *14*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Photoshoot

    *15* *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Photoshoot

    Já budu, mít teď v kompu milion fotek Ashleynky jak stahuju ty shooty *15* *15* *15*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Re: ??????

    jn *9*
  • kajuska4

    Re: Photoshoot

    Jůů sluší jí to tam.... *14* *14*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: ??????

    Yeahh ... pecka Brittany bude mít narozky ... *14* *14* A doufám, že letí i Ashleynka, protože jestli nepoletí, tak to bude beztak kvůli Hellcats a to už by mě fakt nasralo ... *16*
  • puspuspusinka

    Photoshoot

    To je překrásný photoshoot ... *14*
    http://www.ashleytisdale.org/photos/displayimage.php?album=2&pos=5
  • kajuska4

    Re: Re: Re: ??????

    Dobře v poho máme to stejný já jsem taky přes tenhle týden jenom na blogu i tu ale víc na blogu to je novinek no twe dnes jsem přidávala jich aspoň přes 500 už mně bolí ruce áá *15* vždycky přidám a za hoďku další ale teď letěla Nessie za Brittany Snow na narozky *14* na party *14*
  • puspuspusinka

    Re: Re: ??????

    Mě nic nenapadá ... *15* Ale chtělo by to něco crazy ... *15* *15* Jinak promiň, ale já teď přidívím na blog, ale už jsem i tu ... *15* *15*
  • kajuska4

    Re: ??????

    Mně je to jedno..o něčem srandovním *15*
  • puspuspusinka

    ??????

    o čem budeme ještě povídat????? *15* *15* *15*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Re: VPA... xD

    Jasný *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit