Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Re: Horor...

    Jaj.. *15* *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: Horor...

    Ono to možná zní vtipně, ale počkej až se fakt poseru ... *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: VPA... xD

    Dobře ... a na jedno DVD můžeš dát třeba 4 filmy, myslíš že bys mohla dát i Letku Bouřliváků teda pokud je to hezký film?? *7* *14*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Horor...

    *15* *15* *15* lol *15*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: VPA... xD

    Já bych vzala na dvd Bandslam a skusí Kláruš to nějak udělat nebo skusíme to stáhnou Picture This ale slovensky a pak to dát na Dvd *14*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Horor...

    Tve ten si pustíme, ještě před stezkou půlnoční ... *15* *15* Už nás vidím v tom našem lese sotva nám pod nohama praskne větev zdrhneme domu a pak z toho budeme mít Vánoce... *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: VPA... xD

    Acha... *9*
    Mě napadlo, že bys vzala na tu naší VPA nějaké filmy do flashky ... protože já ještě neviděla Picture This a pak viděla jsem jenom jednou Bandslam jinak s Nessie nic ... *9* Sem myslela, že ty to určo budeš mít všecko a že bys to sem vzala na flashce ... *7* *9*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: :-((

    Yeah.. *14* *14*
  • kajuska4

    Re: Horor...

    Neznáme.. *15* *15*
  • kajuska4

    Re: VPA... xD

    Nemám...akorát brácha má.. *9*
  • puspuspusinka

    Horor...

    Znáte horor, prokletí domu slunečnic s Kristen Stewart??? *7* *14* Já ten horor miluju, jako je to totál horor, div sem se z něj neposrala, a dodnes nejsem schopná skouknout 2 kterou mám taky na DVD, ale miluju hoo, protože je tam Kristen, a ona je tam fakt úžasná ... no a včera jsem se na něj zase dívala o půlnoci tve už zase sem byla podělanáá ... *15* *15* *15* Znáte ho?? *7* *14*
  • puspuspusinka

    VPA... xD

    Budeme tomu říkat VPA = Velkoprázdninová Akce *15* *15* *15*
    Kajuškoo ... a máš flashku?? *7* *7*
  • puspuspusinka

    Re: Re: :-((

    Jéééé, to je úplně báječnéé ... teď si mi totálně zvedla náladu ... *14* *14* A zase budu celý den jen přemýšlet o té naší VP akci ... *15* *15* Bože ta bude úžasnáá ... jooooo *14* *14* *14*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: Re: Hello my Darlings

    *3* *3* *3*
  • kajuska4

    Re: :-((

    Přesně máš pravdu!! *14*
    O VP budeme spolu už jsme se i domluvily s Davidovýma a oni říkali že ano takže báječný *14* *14*
  • puspuspusinka

    :-((

    Achjo, on už je pátek ... mě se do té školy vůbec nechce ... *9* Ale utěšuji se, že už je to jenom 4 měsíce, a navíc tenhle měsíc uběhne rychle, protože to je takový ten měsíc plný stresu a učení a testů a já když se snažím se učit tak mi ten čas děsně rychle utíká ... protože si furt říkám naučila jsem se všechno atd. no takže tenhle měsíc budu mít honičku a pak jsou Velikonoční prázdniny, jenže ty jsou asi jenom 2 dny nebo jak to je ne?? *9* *9* No ale aspoň něco ... no a potom už zbývají jenom 3 měsíce ... 2 takové ještě torchu testový ale nic děsnýho a potom odpočinkový a výletový měsíc, takže když to tak shrnu už se musím učit jenom 3 měsíce ... *14* *14* *14* Je to pro mě super uklidňující ... že za 4 měsíce bude po všem a já tu s vámi budu každičký den ... *14* *14* A pak slibuju, ve školním roce už se začnu líp připravovat, aby mě už nikdy takový půlroční odloučení od Vás nepotkaloo ... *14* *14* *14*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Re: Hello my Darlings

    To nevadí..to je v pohodě.. *3*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: Hello my Darlings

    Promiň, byla jsem jenom vyprat mamce prádlo, ona je v práci ... a umýt nádobí ... mám teď všecko na starost když je v práci mamka ... *4*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Hello my Darlings

    Super těším se.. *14* *14*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Hello my Darlings

    Jo, super ... *14* Ahojík Kláruško *14*
    Jo a jak bude ta párty u Nessie, tak dorazím ... *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit