Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • simca2

    my

    my sme s kamickar daly tu fotku co ma ash na hlavni strance xbd846 spravci a on ji zmenil sem rada ze se vam libi teda sem poslala dve co se libili kamickar a me a rekla sem at si vybere. *3* A taky máme nový blog o Ash www.ashley4-is-best.blog.cz s kamickar shelmi omajdou a s novou holkou barcou*1*
  • vananneh

    MOJE FOTOMONTÁŽE!xD

    Hele tohle napíšu k Van i k Ash!Udělala sem fotomontáže...S Van a Ash s minčem:D Ta ash se moc nepovedla:( Ale snad newáá:D *15*
    VANESSA ~ http://img.enter4u.eu/fotomontazVAN qewf.jpg
    ASHLEY ~ http://img.enter4u.eu/fotomontazASH bdt6.jpg
  • nicky0012

    ..

    AHOJ HOLKY JÁ BYCH SI DOVEDLA ASH PŽEDSTAVIT JAK JEZDÍ S KOČÁRKEM TO JO!
  • mileyisthebest

    ahoj

    chcem pochváliť ashley že ma tak krásnu fotku *14* *14*
  • medousssek

    Ahojky

    Ahojky holky , jak se máte?
    myslím, že na obou dvou diskuzích(Ash,Vanessa) se bavíme uplně o stejné věci- kdyby byly holky těhotnéé. Jako já bych asi nechtěla, protože by pak Ashley nemohla zpívat a točit nový filmy a tím pádem by už třeba nebyla tak slavnáá....ale taky by to mohlo být dobrý ale nedoedla bych si představit kdyby jezdila s kočárkem
  • jessinka666

    a NA 2

    a na druhým místě je u herečky a zpěvačky to je moc super !!
  • jessinka666

    Ashleyx je nas 1 míste jako

    Ashley je na osobnostech na 1 místě jako modelka dejte si jak tam jsou herci herečky tak si dejte modelky a tak je top 10 nejlepších modelek a NAŠE aSHLEY JE NA 1 MÍSTE !!!
  • anulka123

    terysku, blonde

    Ahojky terysku a blonde..vás sem tu neviděla dlouho:D jak pak se máte..??jinak ten dopis jsem už poslala..tak doufám že to výjde..jo a děkuji moc terysku za přeložení..a užívejte práázdniny :-*papapapík:-*jinak Ashleynka nejlepšíí:-*
  • nicky0012

    Re: ahoojky...

    já akné nemám naštestí tak newm ale ségra brala takovou mastičku a vubec jí to nepomáhala a jak začala brát antikoncepci tak nemá vubec žádný akné
    a já newm jetli bych chtela aby měla díte tak jako jí by to s dítetem mooc slušelo ale potom by nemohla odlítat na dlouhý turné prtž by se sním chctela vidět jí myslím že ash je na dítě ještě mladá a at si užívá svý kariery a mmládí prtž dtete se už vlastně nezbavíš a na něj musíš být připravená!!! *14* *14* *1* *3* ale byly by toho plný noviny kdyby ash otehotněla! *15* *4* *7* *1*
  • blonde

    ahoojky...

    týýo Ash má novou úvodní fotku,,konečně jí sem dali nějakou která odpovídá skutečnosti,,Ashley je prostě táák nádhernáá...Jaktože nemá vůbec akné..i kdyby to měli namake-upovaný tak by to šlo přece jenom trochu vidět..HOLKY CO POUŽÍVÁTE VY NA AKNÉ?...potřebujůů radůů.. *7* *14*
  • hejky

    byli by ste rádi kdyby měla ashley dítě ?? *4*
  • vananneh

    Re: Ashleynka

    Jenže mi se už jak dááávno nehádáme! *3*
  • nicky0012

    newky fotka

    ahooj lidi tak sem tu dlouho nebyla jaký e téma už se nehádáme ??mno to je super a viděla jsem newky foty ash je supppeeeer líbí se mi víc než ta předčím už je to pravá ashley a už není blondatá!!
  • kamickar

    ashleynkamileynka

    jenže mi se snima nehádáme s faninkama Vanessy
  • Re: Re: asley tisdale není Sharpay

    zapomněla jsem napsat H no a?Ty neděláš chyby?No tak ,promin!!!! *16* *16* *16*
  • ashleynkamileynka

    Ashleynka

    JJ ashley je nejlepší,nějaká hnoupá vanessa se může jít vycpat!!
  • terysek...

    ashley

    ashley je šupér *14*
  • jessinka666

    jj

    jj to je MOC
  • simca2

    jo

    jo je nejnej nej nej nej ashley is best!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14*
  • kamickar

    nej

    Ashley is best,Ashley is muck je nejlepší j´herečka a zpěvaačka je prostě best.Ashley forever *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit