Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • anulka123

    věci..??

    Holky máte nějaké věci s Ashley..??
  • medousssek

    Re: náramek!

    jo tak to se máááš:-) já nic stejného s Ashley nemám, ale vubec mi to nevadí'
  • jo

    jo dobre ja sem to mela v umyslu tam to dat ale dam as ve ctvrtek tak cau a kami mas to uz
  • nicky0012

    náramek!

    holky já mám stejnej náramek jako máashley ted jsem to zjistuila na vašem blogu!!!!!
  • anulka123

    Blog

    Dívala jsem se na ten váš blog-www.ashley4-is-best.blog.cz
    a hlásla sem do ankety..je mocík pěknej..akorát byste tam mohli dodát ikonky s Ahley..blendy s Ashley a avytvárkty..to hodně holek zajíímá..to je můj názor:D
  • nicky0012

    ...

    jj ahoj jo a holky já tu zase nebudu od pátku do uterý jo jedu na tábor totiž a jinak jsem na tý vaší modní policii a někde to ash moooc sluší ale někde se jí to vymklo z ruky!!
  • simca2

    dik moc nicky a bavime se

    dik moc a bavime se tak ruzne klidne neco vymysli jj? holky ja musim tak ve ctrvrtek ja jedu do zitrka pryc a kamickar doufam ze sto pochopila:-) *4* *4* ahoj
  • simca2

    no

    no tak radim bez na youtube najdi si tam nejake video ktere bys chtela pridat a vedle videa mas dva takove ramecky nebo neco takovyho a je tam napsane utl kod nebo neco takovyho ta nvim tak 1 ramecek zkopiruj a bez na blog na clanky no a jak jsou smajlici tak hned vlevo vedle smajliku to zmackni a do toho velkeho ramecku dej vlozit no a masto ukaze se ti tam sice jenom obrazek ale to je video jj? *4* *4*
  • nicky0012

    ....

    už jsem to našla je to super a ted vám na blog přidávám spoustu komentářu!!
  • anulka123

    Ahoojky

    Ajojky můžu se přpojit do diskuze..??o čem pak se bavííte..??:D
  • kamickar

    jj

    já počkám
  • simca2

    jj

    jo sme tu teda aspon ja *1*
  • simca2

    Re: nicky

    jj poradim ale pockej to vi segra a ona sla pomoct mamce ona se za minutku vrati jj? *4*
  • kamickar

    simco2,nicky

    ste tu holky??
  • simca2

    di

    hned na hoze jak je menu tak actual a tam treba soutez plavky a tak tam jsou ankety dole ale v menu ankety nejsou to jo a v clankach nevim fakt to tam treba dodelame mame tam aj navstevni knihu nebo tak to je zas v site
  • kamickar

    nicky

    ale jo jeto tam simco2 poradíš mi teda s těma videama na blog??
  • nicky0012

    ....

    ale já to tam prošla celý aůe nikde to ta nevidím!!
  • simca2

    ash

    ashley is best *4* *4* *4* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4*
  • simca2

    ta

    ta ash s tim mimcem je tak upa bozi ale kdyby mela mimco tak by nemela cas na karieru a na fanousky ale to je vlastne jedno co vy na to???
  • simca2

    si tu kami a nicky???

    si tu kami a nicky???

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit