Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • simca2

    ashley

    ashley je ta nej zpevacka herecka a modelka jakou znam!!!!!!!!!!!!!!!!!je nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *4* *4* *4* ZBOZNUJI JI NEVIM JAK VY ALE JA JI ZBOZNUJI JE NEJLEPSI!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *4*
  • vananneh

    Re: diky van...

    NZ:]
  • kamickar

    brumik

    jotojo Ashley is best and best je nejlepší,je úžasná Ashley mucq *14* *4* *14* *4*
  • Ashley

    Ashley prostě best!!!!
  • marsa12

    diky van...

    diky moc za tu stranku
  • ahoj

    ahoj holky to je super ze ash predbehla emmu fakt super
    a doufam ze zmeni fotku s hnedyma vlasama !!!ashley is best!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • vananneh

    4.místo

    Ashley předbědla Emmu *4*
  • kamickar

    sem se ptala nějaký uživatelky gabrielaavanessa a ještě mi neodepsala
  • medousssek

    Re: Re: Re: fotka

    ahaaaa jj..... tak doufám, že kamickar nějakou pěknou vybere:-)
  • vananneh

    Re: Re: fotka

    Oni tam daji takovou jakou jim pošleš:]
  • medousssek

    Re: fotka

    jj ať už jí konečně dají s hěndejma vlasama, protože ji sem pořád dávají jako blondýnku- ona už je přece dávno hnědovláska
  • vananneh

    Re: fotka

    Já sem psala Van jestli by jí nezměnily a změnily...:) Hele a komu si psala??Jestli kakadu tak ten ti napíše ať napíšeš eště někomu jinýmu na mail a tomu řekneš že jí chceš změnit a pošleš k tomu fotku...Mě to změnili do dne:]
  • kamickar

    fotka

    ahoj holky poprosila sem aby byla jiná fotka Ashley doufám že jí změní sem zvědavá jaká tady bude jo a aby tady byla z hnědýma vlasama sem si myslela aby sem dala
  • kamickar

    Ashley

    Ashley je promě ta nej herečka.zpěvačka prostě všechno je prostě dokonalá jak se vždycky do sví role Sharpay umí vžít toje úplně super Ashley is best.Ashley forever *14* *4* *14* *4* *14* *4*
  • anulka123

    nej..nej:-*

    Ashleynka jee úplně nej Stars..nedokážu ani popsat jak je pro mě důležitá..je to vlastně nášš vzor..navždycky.jůůůů:D Ashleynka potěěě žerůů:-*muck:-*
  • medousssek

    WooooW

    holky, holky už jenom kousíček chybí Ashley aby předběhla Emmu Watson.. to je super.....ale aji kdyby to tak zůstalo, tak je to jedno!!
  • medousssek

    jsem tááák ráda

    jsem tááák moc ráda, že jsme se smířili s Vanessynými fanoušky.... je to super, protože už mě nebavilo pořád poslouchat jak je Ash kráva a a je určo nebavilo poslouchat jak je Van trapka:-)
  • kamickar

    simca2

    jo jasně můžeš jeto i tvůj blog
  • simca2

    ahj

    ahoj holky ja se chci zeptat kamile a shelmi jestli muzu zmenit pozadi naseho blogu no me se jeden strasne libi
  • simca2

    no

    no me by to taky zajimalo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit