Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ashley

    Je strašně krásná a sexy, nejradši bych si to s ňou rozdal! Celou kamasutru bych s ňou vyzkoušel!!!!!!!
  • kamickar

    jo

    jom my máme taky simca2,omajda,já a shelmi tak se koukněte www.ashle4-is-best.blog.cz dejte kometík
  • misaashley

    Máte blog?

    Ahojky máte někdo blog o Ashley??
    *1*
    Ja jo tak se kdyžtak jukněte
    www.nej-hsm.blog.cz
  • simca2

    zkus

    zkus myzuka.ru sice to neni cesky any v angline ale do vyhledavace napis asley tisdale potom cd guilty plesure a tam mas vsechny pisne s neho tak das na isen kterou chces stahnout a potom prvni tlacitko potom si s nad poradis kazdy ma jiny pocak a to jde ukazdeho jinak *3*
  • anulka123

    PRO VŠECHNY

    Ahojky holky..chtěla sem se enom zeptat jestlu už ste si někdo nestáhli písničky do počítače jako mp3 z Ashley CD GUILTY PLEASURE..??Já to nemůžu nikde najít..a když to najdu tak to nejde stááhnout..
  • nicky0012

    zhnbgfhfhgfhgfgtf

    no ty jsi teda blesk že jsi teprve ted zjistila že má plastiku nosu kdyby jsi chodila na dizkuzi tak se to dozvíš víš my se o tom colou dobu hádaly s vanninýma fanynkamy ale ted už je to v poho bo my jsme se udobřily! *15* *14* *7* *10* *9* *3* *1*
  • kamickar

    víme

    jo my to víme jak dávno
  • :)

    Víte že Ashley měla plastiku nosu?
    Já sem to teda až do včerejška nevěděla.
    Ale tohle nikdo nesmí brát jako urážku.
    Mě se líbí. *14* :D
  • kamickar

    anulka

    mě se taky líbí ty fotky sou fakt dobrý
  • nicky0012

    Re: nicky0012

    jj anulko123 přidám!
  • anulka123

    kamickar

    Jojoj přesně..Ashley tam měla nádhernýý šaty..a mocky jíí to slušelo..některýý fotky sou fakt kráásnéé:-*ti fotografové to dokázali dobře zachytit:D
  • vananneh

    Re: můžu se zeptat fonoušci Vanessi

    Já o tom teda nic nevim...A jestli to píšou kvůly těm fotkam nahejm tak ty se mi ale zdaj starý! *7*
  • kamickar

    anulka

    to já taky ty fotky sou užásný já sem psala že tam sou nový fotky je tam se Zacem,Vanessou a s Corbinem Ash to moderovala předávala cenu pro Zaca za film 17 again
  • anulka123

    Super

    Sem rááda že sme se dokázali udobřiit:-)
  • anulka123

    nicky0012

    Nicky přidej si mě pls na icq:D
  • nicky0012

    ...

    třeba jo mno newm a hele holky víte že já a anulka sme z jednoho stejného města sem to zjistila teprve ted!
  • anulka123

    best!!forever!!

    Holky viděli jste na www.ashleytisdale.orf ty new fotky z tý akce Teen Choise Awards..??Sou upaaa kráásný:-*Ashleyy to moc moc sluší:-*
  • anulka123

    kamickar

    Taky newim jak se to myslí..třeba že ve filmu zahrála nějakou mrchuu:D
  • kamickar

    můžu se zeptat fonoušci Vanessi

    ono je napsáno v novinkách že se Vanessa stala nejprotivnější mrchou jak to jako myslí??nevíte něco o tom jo a sou nový fotky na ashleytisdale.org
  • kamickar

    Re: mám na to stejný názor

    já mám ráda Vanessu ale ne tak jak Ash.od tý dobi co se Vanessa fotila nahá tak už nemám až zas tak tolik ráda ale ne že bych jí nesnášela to ne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit