Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • medousssek

    mám na to stejný názor

    není to o tom, že by Vanessa nebyla krásná, talentovaná herečka a zpěvačka. prostě tak jak říká anulka-Vanessa je skvělá ve svém povoláí, ale prostě mi není moc sympatická. Myslím, že je super, že se už nebudeme hádat a budeme je brát jako kamarádky a obě super holky...... sou obě talentovan a úspěššné a stejně slavné, takže jsou obě super.... taklže už žádné hádky, nemá to cenu!!
  • nicky0012

    Re: Re: Re: Tým

    no to jo prtž už se vlastně hsm nenatáčí tak je nic nedrží spolu van natáčí film beastly a ash zase jezdí an turné se svým new CD tak už na sebe nemají tolik času jako dřív když šli po natáčení nakupovat a tak...ted si každá šlape svoji kariéru a když kámošku pul roku nevidíš tak už nejste nejlepší kámošky ale s miley se ted ash hodně kámoší a chodí spolu i nakupovat a miley pozvala ashley na narozeniny!
  • vananneh

    Re: Re: Tým

    Tojo ale je to škoda podle mě že už spolu nechodí nakupovat a tak...:[
  • nicky0012

    Re: Tým

    oni už nejsou tak velký kámošky jako v hsm!!!ash ted kámoší víc s miley§!!!
  • anulka123

    vananneh

    To není o tom že bysme jíí neměli rádi..vážně skvěle zahráála roli v High School Musical a dobřee zpíívá..ale nějak mi nepadla do oka..newim čím to je..ale třeba v herectvíí jí obdivuju stejně jako Ashley..ale jen mi prostě nějak nesedla..to je všechno..a kvůli tomu ji přece nemusím pomlouavt..
  • vananneh

    _..._

    Mohla bych se zeptat kvůly čemu nemáte rádi Van? *7* Já mam Ash ráda... *3*
  • anulka123

    Tým

    Vanessa+Ashley=nejlepší kámošky..diskuze Ash+diskuze Van=tým..měli bysme držet pohroamdě..a ne se hádat..to je můj náázor
  • vananneh

    No vidíte!:D

    No vidíte jak se to dalo lehce urovnat mezi náma! *15*
  • nicky0012

    Re: Nej..nej..nej..

    jj to mš pravdu až na jednu věc oni dvě jsou sice kámošky ale už né tak velký jak když se natáelo hsm ashleynka ted kamarádí s miley cyrus a to sou dvě nejlepší hvězdy co jsem kdy viděla a pravdu máš tím že tuhle dizkuzi o van ukončíme a anulko co ty víš třeba si tak říkaj! *15* *7* *10* *1* *1* ale ne ukončíme tuhle dizkuzi a jdeme se bavit normálně a hezky o ashley!
  • anulka123

    Nej..nej..nej..

    Holky Ashley je pro nás nejlepší na světě..tak proč se zabývat, pomlouvat a vyzvídat od druhých..jestli má někdo rádVan i Ashley tak by měl mít rád obě..a neroznášet drby o jedné z nich..Pro mě je prostě nejlepší na světě Ashley..a těma druhýma se nezabývám..myslíte si že Ashley taky říká o Vanesse VTRAPKA..??Vanessa je její nejlepší kámoška..a s tím se musíme smířit.. i když třeba Van moc v lásce nemáme..já si myslím že kdyby viděla tady tu diskuzy tak by byla asi hodně zklamaná..že pomlouváme jjejí kámoškou..koneckonců máme se zabývat jenom Ashley a nekomentovat její kamarády..já bych tu diskuzy tady o Vanesse ukončila..a začala se zabývat jenom Ashley..je to nejlepí Stars co znám..a měli bysme sem k ní psát hezkýý věci..:-*
  • nicky0012

    Re: sory

    však kami to já už ale dávno navrhla ještě před tebou!
  • nicky0012

    marsa12

    jo a holky ještě jsem vám jen chtela říct že ta marsa12 bo kdo není ash fanynka je to fanynka van a jen si hraje na to že je její fanynka aby sem mohla chodit a vyzvídat a přitom se zastává van a ash se nikdy nezastala a na van dizkuzi píše že se zastává ven a ne ash takže to není taková fanynka jak píše jen si na ní hraje je to potvora(ale samozřejmě nemám ted už nic proti ostatvím vaniným fanynkám)!
    Ale to je ted už jedno protože ted spolu všichni kámošíme! *15* *1*
  • kamickar

    sory

    já se taky omlouvám mě to taky nebaví a myslím si že by sme jí neměli říkat furt VTRAPKA ale Vanessa oni jí taky říkají Ashley
  • vananneh

    Re: Re: Re: Re: Re: ...<3...

    Jo jasně:]
  • nicky0012

    Re: Re: Re: Re: ...<3...

    jj každej si myslí něco jinýho máš pravdu!.. *1* *4* jj já se taky omlouvám trochu sem nadávala ale předtím ještě víc mno já sem uhádaná.... *15* *15* taky se omlouvám a budeme jim normálně říkat ASH a VAN jo a né vtrapka a ashkráva joo?prostě v pohodě! *3* *1*
  • vananneh

    Re: Re: Re: ...<3...

    Jasně...Sorry že sem nadávala *9* Ale přece jenom v ty fotce tady přidaný vidim rozdíl... *15* No co každej si myslí něco jinýho *1* *3*
  • nicky0012

    Re: Re: ...<3...

    no vidíš já si myslím že to bez hádek pujde! *1* *3* a budem se v poho kámošit!
  • vananneh

    Re: ...<3...

    Jo...Kámošce se taky líbí ten kdo je teď na osobnostech 1. a já ho tak nenávidim že ani neřeknu to jméno *15* Ale normálně se spolu bavíme...
  • nicky0012

    ...<3...

    já newm já prostě nemám van ráda a jak vy furt nadáváte ash tak se potom nedivte já bych tro radši taky ukončila my se nebudeme vubec bavit o van a vy o ash a bude to v poho!!a mužeme být všichni v poho kámoši třeba akorát vy budete mít rádi van a my ash!
  • vananneh

    Proč...?

    Holky já teď nebudu psát nic sprostě ale proč si musí fanoušci Van a Ash nadávat?Každýmu se líbí něco jjinýho....Já mam ráda obě...!Ale proč se kvůly tomu všichni nesnáši? *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit