Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kamickar

    huráá

    hurááááááá aspoň máme zase tři hlasy
  • omajda

    JAK

    JAK CHCES TY JA BYCH SLA PRIDAVAT FOTKY ABYSMEMN JICH MELI TAKY HODNE
  • omajda

    JJ

    ASH JE BEST MOC JI MAM RADA A NOVINA SHELMI JE ONLINE A JDE NA DISKUZE *14* *14*
  • kamickar

    no tak jestli

    no jestli chceš tak jo
  • kamickar

    škoda

    Ash je nej nej nej nej mám jí moc moc ráda je nejlepšejší *14* *14*
  • omajda

    KDYZ

    KDYZ UZ MAME TY 3000 TISICE CO KDYBY SME TED POSLALI NEJAKE FOTKY TAPET MAME HODNE CO TY NATO?? *7*
  • omajda

    jj

    jj velka skoda ale nicky tu nebyla uz tak 3 dny skoda ze nam nepomuze ash zvednout diskuzi hrozne bych si prala to dotahnout na ctyri tisice ale to urco dnes nedame kdyz to nejsou ostatni skoda protoze ASH SI TO FAKT ZASLOUZI *14* *14*
  • omajda

    h

    hrozna sem taky zvedava jak dopadne ten film s ASH ti vetrelci na půě podle me to muze byt dobry film *1*
  • kamickar

    jo

    jo no tojo prně má 26 a pak třeba 24 jo a máme 3004 komentíku sme dobrý škoda žetu není třeba nicky nebo shelmi
  • omajda

    NE

    NE NEBUDOU TAM HRAT NEVIM ALE URC NA NEHO PUJDU
    tosku me leze ze ash ted hodne klesa *9* *9* *9*
  • kamickar

    sem

    srm uvědavá jak to budev hsm4 tam bude hrát jenom Ashley a Zac a Vanessa tam nebudou
  • omajda

    A

    ASHLEY JE NEJ,NEJ,NEJ,NEJ,NEJ A NEJ PROSTE JE KRASNA A TALENTOVANA *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4*
  • omajda

    TAKY

    jj ten film je o hodne lepsi trosku se ztrapnila tim filmem HSM ale taky byl dobry *4*
  • omajda

    jeste

    jeste 4 komentiky a uz budem mit 3000 sme dobry
    ASHLEY SI TO HODNE ZASLOUZI PROTOZE JE NEJ A TEN NEJHODNEJSI CLOVEK NA ZEMI!!!! *14* *14* *14*
  • kamickar

    mně taky

    ten film e lepší ne hsm aspoň podle mě
  • omajda

    hm

    to mas pravdu kdo by si ji nepamatoval ale rikala ze se ji libi nektere pisne a ze se ji libi docala film Picture this teda ale me se libil hodne *1* *1*
  • kamickar

    no

    tojo kdo by si jí nepamatoval když pomlouvá naší Ashley,Ashley is best
  • omajda

    HM

    TO MAS PRAVDU MRZI ME TO JA SEM PRČIDALA KRASNY TAPETY S ASH KTERE SEM UDELALA ALE ASI SE NEOBJEVI *9*
    ashley je nej NEJ NEJ nej *14* *14* *14* *14* *14*
  • omajda

    J

    JO ANO BUDEM SE SNAZIT A PAMATUJES SI NA TU AMIZING JA TU NADAVALA JA SEM SE S NI SMIRILA A ONA SLIBILA ZE TU NEBUDE PSAT TAKOVE VECI *4*
  • kamickar

    no

    no já taky včera sem přidala tapetu a fotky a ještě se neobjevi tapety a videa se objeví ale fotky se nikdy neobje myslím jako ty který přidám já

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit