Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kamickar

    jo já

    jo já to nemlžu najít
  • omajda

    jj

    na te strance co semm ti dala je to asi druhy clanek to je video ale musis nejprtv dat read more a tam je video kde ash hraje a to je jeji oblibena skupina
  • kamickar

    tak

    tak si jí dej ty já si dám jinou já má spoustu fotek Ash ale teď si jí nedám až zachvíly musím najít nějakou fotku
  • omajda

    jj

    jj a das si ju tu fotku nebo ne?nebo si ji dam klidne ja ale me je to jedno a zkus se podivat na ashleytisdale.com je to skorem stejna stranka
  • kamickar

    jo

    jo já vím ty dvě fotky su fakt hezký hlavně ta jak se Ash fotila sama ale jaktože nejde ta sránka toje fakt divný já na tu stránku chodím furt sou tam fakt hezký obrázky a hlavně nový
  • omajda

    ja

    ja tuto adresu znam a vzdycky to jelo a ted nejde fakt nevim a tu fotku sem ti poslala a jeste jednu
  • kamickar

    prosím

    prosím koukni se natuhle adresu jestli ti to jde mě totiž to nejde víš? www.ashleytisdale.org
  • omajda

    jj

    jj muzes me oneco poprosit kdykoliv
  • omajda

    dobre

    dobre ja ti ji poslu
  • omajda

    pokej

    no jestli jj nechcesy tu co sem mela poslat na email ja si ji asi vezmu neva?
  • kamickar

    jsi

    jsi tu??
  • kamickar

    tak jo

    pošleš mi tu fotku prosím jo a můžu tě oněco porosit prosím??
  • omajda

    ne

    ne jenom sem ti to nabidla
  • omajda

    nebo

    nebo jsem nasla taky peknou fotku jestli chces tak j ti ju poslu na email jj?a s tim miminkem by t bylo taky dobra
  • kamickar

    ty

    ty sis jí tam chtělá dát nebo kdo?? *3*
  • kamickar

    ne

    ne toje dobrý já si jí změnim já mám podobnou doufám že sem jí nevymazala řekl si to i shelmi??já jí to když tak napíšu na meil ta holka jak dělá chytrou
  • omajda

    no

    nevim jestli se ti libila me napadla fotka stim miminkem tam byla taky pekna a nikdo ji tu nema co rikas?
  • omajda

    jj

    jj dobre ale ja te do toho nenutim *4*
  • kamickar

    tak

    tak jo ale já musím najít nějakou hezkou fotku která se sem hodí a nikdo jí tu nemá
  • omajda

    jj

    jj na konci nebo jak se snazila udelat ten kamaradcin pokoj s toho obchodu na nabytek to bylo taky dobry *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit