Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • omajda

    ah

    ahoj si tu?me tak trochu napadlo ze bysme si kazdy zmenili fotky teda krome nicky ona si uz zmenila co rikas?aby tu to bylo trochu jine *3*
  • kamickar

    Magdalena

    tojo no mě se ten film picture this moc líbí hlavě nakonci jeto dobrý,Ashley má užasný vlasy a šaty ale je hezká furt
  • omajda

    holky

    urco du na ten film vetrelci na pude
    a mrzi me z unas nevysel ten film picture this *9*
  • omajda

    jj

    jj mas pravdu
  • asheli

    asheli,je,krasna,a,pěkná *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *14* *14* *14* *4* *4*
  • omajda

    ahoj

    ahoj je tu nekdo?
  • blond vs.brown?

    co si tady tak nějak o něčem třeba co říkáte na to že se Ash vrátila zase k hnědé barvě vlasů???Podle mě jí to moc sluší:)S blond vypadala tak moc barbínovsky ale takhle je to mnohem lepší:)
  • :)

    jinak sem sem přidala nějaké new fotky:)
  • :)

    Ahoj holky přidám se jestli neva:)
  • ms.amazing

    Re: sorry

    Pardon slečno...Jste velká dáma když je vám 11 let..IQ soudím podle těch gramatických chyb,kterých sis ty určitě nevšimla,protože je to pro tebe normální..Neznáš mě a nenajdeš chybu v mých komentářích tak mi laskavě neříkej že jsem blbá,když o mně nic nevíš,ale já o tobě vim jedno a o vás všech slípkách..Jste všechny na úrovni 3. třídy jak v češtině tak mozkově..Zajímá vás Ashley Tisdale místo jiných,normálních věcí..Zamyslete se nad sebou slečny nad 12 let... A slečny vám říkat budu a "malý pívo" jako jsi ty mi v tom bránit opravdu nebude!
  • ms.amazing

    Re: Re: No tak..

    Tak za prvé ..Já jsem neříkala nic o Óčku ale o Top prodávaných albech EVROPY!Takže si to laskavě přičti pořádně..Pokud to na tebe není moc složité a za druhé...
    Úryvek z tvé odpovědi →Jinak ty až budeš ticho tak se všem ulevý:)...Uleví je I a néé ý.Takže teď ti zase povim něco já..Na to že je ti 16 tak se všem uleví až se naučíš česky!
  • nespesna

    Míša

    Ahojky už jsem tu souhlasím.
  • Re: ?

    přesně:)
  • Re: No tak..

    jo jasně hlavně že na očku je v TOP 5 ale to je detail:):)Jinak ty až budeš ticho tak se všem ulevý:)
  • Re: No tak..

    jo jasně hlavně že na očku je v TOP 5 ale to je detail:):)Jinak ty až budeš ticho tak se všem ulevý:)
  • martinkooooooo

    ?

    Preco sa tu hadate?Ved Ashley je skvela *14*
  • simca2

    ASH

    ASH JE BEST!!!ALE SKODA ZE TU NIKDO NENI
  • simca2

    jj

    jj a abys ses nedivila ja mam dva profili tak proto sem byla ted jako simca2
  • simca2

    sorry

    sorry ale ale ja nejsem mala a nerikej nam slecny a nahodou ta co pro tebe nema IQ je nahodou skvela akorat ty ses blba
    uz me to fakrt nastvalo *16* *16*
  • ms.amazing

    No tak..

    Slečno,Mě nezajímá že tebe nezajímá můj názor..Čteš ho a to je podstatné.. :D Já Ashley rozhodně nic nezávidím..Nevím co bych měla.Ošklivé album které není v Evropě ani v Top 50,křivý nos,hnusné a splihlé vlasy a naprostý herecký anti-talent?? :D To tedy opravdu ne..Jinak slečna,které je 11,na tu se ani nezlobím,je to ještě malá holka,ale slečna která má už občanský průkaz a bude brzy dospěla..Být její rodič dám jí do držky ať se probere..Fakt máš malé IQ.. :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit