Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: .....

    a já ti zase řikám ,že zase já pravdivě řikám že mě tvuj názor absolutně nezajímá:Dvubec sem nemluvila k tobě ale k holkám tady a fans Ashley.
    A už přestan a jdi si nádávat někam jinam!!!!!
  • jj

    ahoj jak se mate? *4*
  • ms.amazing

    Re: .....

    Hm a já ti zase řeknu že mě nezajímá kdo je tvoje nej zpěvačka a herečka (což o AT se nedá říct že by byla ani jedno) a budu si lézt kam chci...Tohle je diskuze a já říkám své naprosto pravdivé a správné názory!Takže mi tady nikdo nebude rozkazovat kam mám a nemám chodit!!Doufám že je ti to jasný!
  • .....

    Ahoj holky doufám že nevadí když se sem mezi vás přidám:)Ash je moje nejoblíbenější zpěvačka a kdo má jinej názor at sem neleze.Jenom zavidí:)Jinak musíme máknout Vanesa je nám v patách:)
  • .....

    Ahoj holky doufám že nevadí když se sem mezi vás přidám:)Ash je moje nejoblíbenější zpěvačka a kdo má jinej názor at sem neleze.Jenom zavidí:)Jinak musíme máknout Vanesa je nám v patách:)
  • ms.amazing

    Re: ms.amazing

    No mě nezabije když sem napíšu svůj názor a tím vám přidám jednoho člověka a tři komenty... :D Jinak ubožačka jsi tady jedině ty..Šprtka a já?? :D Vůbec mě neznáš tak mě laskavě nesuď nebo začnu a budeš brečet ,ale ne "smíchem"...
    Část tvého komentáře → Ale tak co, každej má svůj názor, my ti ten tvůj trapný názor nebereme, ale nemusíš nám ho tady psát, my jsme se tě o to neprosili.. NeprosilY se píše když jste tady jenom holky ,ale to jsem ti pomohla abys nehledala chyby,protože jak jsem pochopila ty bys jí stejně nikdy nenašla,když si myslíš ještě že píšeš bez chyb..:D A navíc mě to baví si s váma psát..Tady je to jak u "blbejch na dvorku" :D Jste tak vtipné slečny .. :D No co..Užívejte si tu vaší stupidní uměle vytvořenou a netalentovanou hvězdičku..:DSe stupidníma textama a hnusnýma písničkama..:D Zatím ;) :D
  • dobrá zpěvačka

    ashley je superr ale v hsm se strapnila *15* *15* ale jinak je super *3* *3* *3* mám ji ráda
  • je

    ahojky je tu nekdo?a nevsimejte si te holky jj? *4*
  • martinkooooooo

    ASHLEY

    Ashley je supeeeeeer *14* *14* *14*
    MOJA najoblubenejsia "STAR" *3* *4* *4*
  • medousssek

    ms.amazing

    ach můj bože, ty jsi mě pomalu rozplakala,..... ale smíchem :-D:-D fakt jenom se ti směju.... netalentovaná, uměle vytvořená hvězdička, ach - to je podle tebe tak správně napsanéé....
    UBOŽAČKO........ nezááájem.
    a navíc nechápu, proč bych si měla sedat nad učebnicí češtiny, já píšu uplně dobře a navíc nejsem šprtka abych se o prázdninách učila, to děláš tak maximálně ty, ale my NE.
    Tak zalezm jo a díky že nám tady na Ashley přidáváš návštěvnosti, jsme to za ní všichni velmi vděčníí
    papa:-* *15* *15*
  • ms.amazing

    Re: as

    NÉ NENI!
  • omajda

    as

    jsi tu kamilo? *4* *4*
  • ms.amazing

    Jinak...

    Vůbec nechápu kdo to tady co kecá o přátelích?? :D To mi přijde úplně směšné..Vůbec mě neznáte a tak prd víte kolik mám kamarádů a kolik ne.. :D Radši se jďete uči ČJ!! :D To bude lepší!!:D
  • ms.amazing

    :D

    Slečny..Toto je diskuze o Ashley Tisdale a já jsem napsala názor...Mně je úplně jedno co si o mém názoru myslíte a nemyslíte..Je to stupidní,malá,netalentovaná,umě le vytvořená,neupravená a nevkusná hvězdička,která mimochodem za 5 let (to je jeste dobry odhad) bude nekde dávno zapomenutá...Jinak se koukněte na své gramatické hrubky..Raději si sedněte nad učebnici českého jazyka než aby jste trávily veškerý čas nad ubohou Ashley Tisdale...Jinak můj názor není ubohý ,je v celku pravdivý,ale poněvadž vy jste tak strašně tupé tak to nechápete..Ale vy to časem pochopíte... :D
  • omajda

    ta

    ahoj jetu nekdo? ta druha fotky co poslala shelmi je uplne krasna ash je nani hrozne pekna proste je perfektni jako vzdycky:-) *4* *4*
  • omajda

    NERES

    TO JE JEDNO *4*
  • to snad néé... :(

    sakra Ashley na 5.místě... *5*
  • omajda

    JJ

    jj nepodari my nejsme jak fanousc van oni se hadji kvuli jakekoliv kravine my ne my se spis bavime dal a tich kteri t pisou o ash osklive si nevsimame my sme FAKT SKVELEJ TYM, PARTA LEPSI UZ BYT NEMUZE *14* *14*
  • kamickar

    jo

    ta holka a ostatní co tady pomlouvají Ash tak to dělají schválně aby sme se hádali ale to se jim nepodaří aspoň doufám
  • kamickar

    fotky a tapety

    ahoj holky přidala sem pár tapet a fotek doufám že se to tady zítra oběví

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit