Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • omajda

    ha

    sohlasim s tebou medousku ale uz to nereste *4*
    ashley je proste BEST!!!!!! *14* *14*
  • medousssek

    ms.amazing

    tohle co si napsala můžu vyjádřit POUZE jedním slovem a to je UBOHOST.
    To co jsi napsala, mě vážně velmi rozesmálo. Ale tak co, každej má svůj názor, my ti ten tvůj trapný názor nebereme, ale nemusíš nám ho tady psát, my jsme se tě o to neprosili.. jsi jenom jedna UBOHá holka, která umí všechny jenom pomlouvat, takže tě vlastně lituju....pro mě je Ashley nejlepší a tak to i zůstane, tvůj názor mě vubec nezajímá, takže si ho běž psát někam jinam.......pááááápáááááá
  • omajda

    uz

    uz sem nejaky pridala ses tu? *4*
  • omajda

    jj

    j tak jadu pridavat tapety aj fotky tak za 15 minut a kdyz vymyslis nejake tema tak se o tom muzem bavit me zatim nic nenapada *9*
  • Fotky a tapety

    jj mohly skusím nějaký najít a tapety jsem přidávala sice byly z netu ale to je jedno tu jednu co se tam objeví až za pár dní tak tu jsem dělala sama jinak se mám dobře
  • omajda

    MUSIME

    podle me bysme mohli pridavat fotky nebo tapety co rikas ????ale jinaknevim o cem bysme se bavili *9*
  • omajda

    ahoj

    ahoj jak se mas?
  • Hojky

    Ahojky
  • ms.amazing

    Každej má svůj názor, ale ten tvůj je pěkně ubohej. Navíc nevím co semka lezeš, když se ti Ash tak hnusí. No ani se nedivím že s tebou nikdo nechce kamarádit. Pardon až na toho jednoho človíčka.
  • kamickar

    ms.amazing

    bože vždiť o Ash nic nevíš to je její věc jak se maluje a má účesy jýá si vím že jí to moc sluší a to ví tady i o statní holky tak ji nech napokoji mě se teda rozhodně její oblečení líbí taky bych ho nosila a rozhodně je nejhezčí je uplně božská je nejkrásnější a talentovaná celebrita kterou znám a bezvadně hraje na kitaru
  • nespesna

    Vanessa

    holky pozor vanessa je nám v patách.
  • nespesna

    ahoj já už se zase tu očem se bavíte?
  • martinkooooooo

    Cute♥

    Ashley je krasna najkrajsia na svete ♥ *14* *14* *14* *14* *14*
  • ne

    PRO INFORMACI!!!!!!!!!!!!ASH do ČR v nejbližší době určitě nepřijede.....
  • jessinka666

    Ahoojky

    Ahojky jak pak se všichni máte je tu někdo ?? Ashley už má hodně komentíků!!
  • omajda

    je tu

    jetu nekdo???? *7*
  • simca2

    NO

    ZISTILAS KAMILO NEAKE PODROBNOSTI O TOM bRNE JAK MA PRIJET DO bRNA MYSLIM A JA UZ SE STRASNE TESIM NA TEN DOPIS JAK JI PRIJDE PROSTE SE TRASNE TESIM A NICKY0012 TY JSI TO PSALA ¨NATOM FACEBOOKU ANGLICKY?????PROTOZE JA MAM TAKY 12 A ANGLICKY SE MOC NEDOROZUMIM JA NEMAM SLOVNI ZASOBU PROTOZE MAME BLBE UCEBNICE A TAM JE STRASNE MALA ZASOBA PROSTE DES!!!!!!! *9* ALE TY MUSIS MIT TEDA DOBRE UCEBNICE NE JAK JA SES DOBRA KDYZ SE DOROZUMIS.PROSTE TY UCEBNICE JE SAMY DES NO PROSTE HRUZA A TO SEM MELA 1 Z ANGLINY.TY JSI FAKT DOBRA!!! *3* *3*
  • simca2

    ash

    aSH UDELALA NEW SHOOTJE TAM UPLNE KRASNA FOTILA HO V NEMECKU NA JEDNOM HOTELU PROSTE CO DODAT UPLNE BOZÍÍ *14* *14* *14* *4* *4* *14*
  • ashley111111

    Re: facebook!

    pls kdy prijede do ČRnebo alespon nejekej konzert poblíž *1*
  • medousssek

    Hodně Pište!!

    jo a holky hodně pište.. Ashley už bude mít 3000 komentářůů.. teda až za dlouho ale když budeme hoděn psát tak to bude chvilka.-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit