Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • medousssek

    Re: ahoj holky

    ahojky..... já sem teď udělala dvě tapety s ashley, tak sem je sem přidala.....myslím, že se mi docela povedly.. no uvidíš sama:-)
  • kamickar

    ahoj holky

    tak ahoj holky co děláte??
  • nicky0012

    Re: Re: facebook!

    jj napíšu já ji píšu každej den dneska zase!!!aby kdyby byla zrovna na complu aby si to přečetla bo aby to bylo na první straně!!! *4*
  • medousssek

    Re: facebook!

    tak to je super....... někdy ji zase za nás za všechny něco napiš aby viděla, že tady má velkou spoustu fanouškůůů...
  • blonde

    je krásnáá

    Ahoj holky,,dlouho jsme tu už nic nenapsala,,ty nové fotky Ashley jsou vážně super...Je na nich dokonalá,jako všude.. *14* ,,Je nejlepšíí prostě! *4*
  • nicky0012

    facebook!

    holky mám velkou NOVINU!!!!napsala jsem ASHLEY TISDALE na FACEBOOKU že i máme strašně rádi a že je nej herečka i zpěvačka a že ji prosíme aby přijela do ČR!!!mno byla to trochu blbá ajina ale tak snad to vyluští má to hned na první straně tak hlavně at si to přečte!!holky já jsem tak štastná že sem to poslala jedna holky tam psala že chce aby přijela d evropy je to super já jsem tak štastná aspon nejakej kontakt mám s ASHLEY TISDALE !!!POKUD JÍ BUDETE CHTÍT NĚCO NAPSAT tak mi to napište a já ji to odešlu ju???SUPER to je ten nejlepší dárek!
  • nicky0012

    nej<3

    ahoj holky mooc vám děkuju!jo a ash to máte pravdu je uplně užasná!a ještě miley je užasná oni dvě jsou prostě uplně neeeeeeeeeeeeeeej bestovní co jsem kdy viděla myslím že zustanou dloooooooooho slavný mám je moooooc ráda! *15* *14* *14* *14* *14* *14* *1* *3* *1* *14* *14* *4* *4* *14* *3* *14* *14* *4* *4*
  • ........

    Ashley je moc hezká a sympatická a Vanesska taky,jsou obe moc super,mám je moc ráda,maj uplne úúúžasný songy a styl.. Lavuju je *14* *14* *1*
  • omajda

    jo

    jo ona je uzasna *14* *14*
  • kamickar

    jo

    ona má pravdu a zapoměla si ještě napsat že umí bezvadně hrát na kitaru *14*
  • sajminka

    Best forever:-*

    Ashlinka jeden s tech nej cloviicku...udelala toho hodne takze vas vsechny prosiim abyste si ji pridali do fanclubu:o)ona si to zaslouzi...!!!!...krasne zpiva,umi velice dobre hrat(obzvlast nektre scenky:-D!)prosteee nej *4* tak ji vsichni mejte radii...:-* *14* *14*
  • tulipanek200

    nimoc

    ahoj asly vsehcno nej a hodne zdaravia zdaru *14* *14* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • simca2

    holky

    holky co na ashley rikaji vasi rodice?nasi kdyz se zminim o ashley tak hned reknou :co na ni vidis a me to hrozne leze *9*
  • simca2

    hodne

    HODNE STESTI K NAROZENINAM NICKY0012 *4* *4* *4*
  • kamickar

    Nicky

    hodně štěstí když máš narozky
  • anulka123

    Ashleynka:-*

    Ashley je nejlepší osůbka na celým svtě..upa mocík jí lowujůů:--*nejvííc..teďka sem si nedávno koupilalevný nálepky a placky s Ashley a deníčky..sou upaa oží..nejlepší Ashleynka:-*
  • nicky0012

    už jen 200 hlasů <3

    holky doufám že se snažíte prtž ještě 200 hlasu a ash předběhne marhiu bo koho takže zase musíme zapojit všechny síly!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!at ash není poslední!!!
  • nicky0012

    CVOČKY <3

    ahojky o čem se bacíte??dneska jsem k Narozkám dostala cvočky s ashley tisdale sou upa božíííí!!
  • nicky0012

    Re: Re: <3

    normálně nicky
  • medousssek

    Ahojky

    ahojky takže jsem se dneska vrátila z dovči.. vidím, že jste napsali vážně moooc komentíkůů... super:-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit